Dr. Luigi kambarinės frotinės raudonos spalvos šlepetės

Dr Luigi kambarinės raudonos šlepetės
4.885 pagal 24 pirkėjų įvertinimus
(24 pirkėjų atsiliepimai)
19.90 
(Pora)
Išvalyti

*Rekomenduojama rinktis dydžiu didesnes Dr Luigi šlepetes, nei nešiojate įprastą avalynę. Jei Jūsų nešiojamas avalynės dydis 38, rekomenduotinas Dr. Luigi šlepečių dydis – 39.

Dr. Luigi raudonos spalvos šlepetės rekomenduojamos tiems, kas:

– rūpinasi savo sveikata ir profilaktika;
– turi problemų su išsiplėtusiomis venomis;
– serga diabetu;
– kenčia stuburo ar sąnarių skausmus.

Šios šlepetės yra pagamintos iš natūralių medžiagų, todėl kojos mažiau prakaituoja, o avėjimo komfortas yra didesnis nei su įprastinėmis šlepetėmis.

Kilmės šalis : Kroatija

Galimi dydžiai: 36-42.*


 1. 5 iš 5

  Pirkau raudonas frotines šlepetes. Nepaprastai puikiai jaučiuosi su jomis kambaryje. Kai tik reikės, savaime aišku, pirksiu tik iš jūsų.


 2. 5 iš 5

  Vos per vieną naktį lietus, vėjas ir dargana išstūmė saulę, o kaip aš nudžiugau, kai sugrįžusi namo galėjau įsispirti į minkštutėles Sveikatinės šlepetes ir sušilti. Įsigijau pačiu laiku! Raudona spalva kelia nuotaiką, patogios, šiltos, kojos atsigauna. O svarbiausia – jas galima skalbti. Rekomenduoju! Jau ketinu pirkti tamsias r avėti darbovietėje.


 3. 5 iš 5

  Negaliu atsidžiaugti tapkutemis labai patogios, smagios ant kojos nesinori net nusiimti.


 4. 5 iš 5

  Labai džiaugiuosi įsigijusi šias šlepetes. Užsidėjus jas nesinori nusiimti atrodo, jei tik galėčiau visur eičiau tiki su jomis. Labai lengvos, patogios, kojos nepavargsta.
  Jei išsitepa išplaunu skalbyklėje ir vėl kaip naujos.


 5. 5 iš 5

  Labai patogios, kokybiškos ir gražios šlepetės. Taip pat greitas ir malonus aptarnavimas!!! Ačiū!


 6. 5 iš 5

  Geras produktas, žmonai tiko ir padėjo su kojos skausmu.


 7. 5 iš 5

  Lengvos ir patogios šlepetės. Turiu antrą porą. Labai puikios.


 8. 5 iš 5

  Labai netikėtai nusipirkome šias šlepetes vaistinėje Klaipėdoje ir likome sužavėti jų patogumu. Man turinčiai problemų su sanariais, jos yra išsigelbėjimas. Vyras skeptiškai žiūrėjo į jas iki pirmo karto kol apsiavė, dabar irgi nekeistų į kitas. Džiaugiuosi atradusi, kad jūs prekiaujate, todėl būtinai užsisakysiu.


 9. 5 iš 5

  Nuostabios, komfortiškos, tik geriausi atsiliepimai.


 10. 5 iš 5

  Geresnių šlepečių nesu turėjusi. Naudojuosiu Dr.Luigi avalyne apie 10 metų.
  Ypač tinka, kai darbe tenka daug stovėti arba vaikščioti. Taip pat tai nepamainoma avalynė tiems, kas kenčia dėl skaudančių pėdos ar čiurnos sąnarių. Tekstilinės šlepetės labai patogios, minkštos, žiemą šiltos, o vasarą su jomis nekaršta. Yra nemažas spalvų pasirinkimas, galima skalbti skalbyklėje neaukštoje temperatūroje. Labai rekomenduoju 🙂


 11. 5 iš 5

  Įsigijau raudonas. Puikios. Pirkau vienu dydžiu didesnes, tai puikiai tiko. Laukiu švenčių. Jau žinau kam dovanosiu👌


 12. 5 iš 5

  Nuostabios, svarbiausia kojos šyla, ypač tinka tiems, kam šąla galūnės žiemą. Lengvos, galite tyliai prisėlinti , šlepsėjimo negirdėsite 🙂


 13. 4 iš 5

  Tai jau trečia pora kambarinės avalynės šio gamintojo kurią įsigijau. Vienintelis minusas kad atsiimant pirkinį nebuvo pasiūlytas joks maišelis jam susipokupti.


 14. 5 iš 5

  Pirkau raudonas ir mėlynas šlepetes tėveliams dovanų ir jie labai patenkinti jų patogumu ir lengvumu. Taip pat jos itin “tylios”, tad nesigirdi net ir tų, kurie mėgsta vilkti kojas:) Ačiū!


 15. 5 iš 5

  Pačios geriausios šlepetės. Labai patogios, šiltos, pėdos jose neprakaituoja. Kadangi didelis spalvų pasirinkimas, namiškiai avi labai gražias šlepetes (raudonas, žalias, rudas, mėlynas). Perku numeriu didesnes, kaip nurodyta informacijoje, -todėl tinka idealiai. Įsigiju jas internetu:džiaugiuosi ir dėkoju už greitą prekių pristatytmą.


 16. 3 iš 5

  Pirkau tapkes raudonas,labai patogios,bet,kojos prakaituoja.. šiaip,tokių problemų,neturėjau niekada…


 17. 5 iš 5

  Pirkau ortopedines raudonas tapkutes ,esu labai patenkinta.


 18. 5 iš 5

  Puikios šlepetės! Tiesa, truputį nepataikiau su dydžiu, bet raudonosios gražuolės tuoj turės naują šeimininkę. Iškart užsisakiau sau kitas, kurias sėkmingai nešioju. Pritariu visiems kitiems komentatoriams: neįtikėtinai patogios, šiltos ir beveik besvorės.
  Atskira padėka už žaibišką pristatymą:)


 19. 5 iš 5

  Labai patogios šlepetės. Atrodo, kad neavėtum nieko. Džiaugiuosi šiuo pirkiniu, rekomenduoju🙂


 20. 5 iš 5

  Tobulos 💯👍


 21. 5 iš 5

  Dr.Luigi šlepetės tai puikus produktas.Pirkau 2nr.didesnes.Tiko puikiai.Labai puiki e parduotuvė ir pristatymas greitas ir kokybiškas.Esu pirkusi daug kartų ir visada viskas l gerai.


 22. 5 iš 5

  Labai patogios šlepetės, rekomenduoju įsigyti.


 23. 5 iš 5

  Džiaugiuosi pirkiniu, nors ir pirkau kaip dovaną, bet pasimatuoti teko. Taigi yra patogios, tačiau dydžius rinktis didesnius. Mano atveju rinkausi net dviem dydžiais didesnes šlepetes kad būtu kaip tik. Be jokiu problemu leido pakeisti šlepetes į didesnes. Rekomenduoju:)


 24. 5 iš 5

  Pirkau kambarines šlepetes pagal pažįstamos rekomendacijas. Tobulos! Lengvos, patogios, tylios. Graži raudona spalva. Labai džiaugiuosi atradusi tinkamiausias:)

Parašyti atsiliepimą