Alkūnės įtvaras RT 3-5-0

Alkūnės įtvaras RT 3-5-0
25 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 pirkėjo atsiliepimas)
12.00  8.40 
Išvalyti
Produkto kodas: 630*0095
Kategorijos: , , ,

Alkūnės įtvaras RT 3-5-0 rekomenduojamas, esant alkūnės sąnario raumenų bei sausgyslių uždegimui, bursitui. Šildo alkūnės sąnarį. Nevaržo judesių, sumažina traumų pasikartojimo tikimybę.

Sudėtis: 90 % polimerinis audinys, 10 % nailonas.

Dydis. Kad įtvaras geriausiai atliktų savo funkcijas, svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį (žr. lentelę apačioje). Teisingai parinktas įtvaras turi nesmukti, neveržti, nekelti kitų nemalonių pojūčių.

Rekomendacijos:

Dėl įtvaro dėvėjimo tikslingumo ir trukmės rekomenduojama konsultuotis su gydytoju.

Nedėvėkite įtvaro, jeigu pastebėjote alerginius odos pakitimus.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti ne aukštesnės kaip 40°C temperatūros vandenyje švelniomis skalbimo priemonėmis. Gaminį skalbkite ir džiovinkite užsegtą. Skalbiant skalbimo mašina, įtvarą įdėkite į specialų skalbimui skirtą maišelį. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo ugnies ir karščio.

Gamintojas:Lietuva


  1. 2 iš 5

    Prekė normali, tinkama. O atsiliepimą apie jus čia rašau jau antrą. Deja, griežtai neigiamą.
    Internete radęs šią prekę [buvo parašyta, kad ją galiu įsigyti atvykęs] užėjau bet man pasiūlyta tik brangios, gal po €30, gerai nepamenu. Pardavėja sakė, kad pigesnių nei nemačius. Teko grįžti ir žmona užsakė internetu. Gavęs žinią atvykti, atvykau, bet pardavėja ir vėl sakė, kad tokių negirdėjusi, yra tik brangesnių. Tačiau griežtai reikalaujant išsiaiškinti su jumis telefonu, ji surado pati. Ir paprašė €12,00. Pasakiau, kad tiek nemokėsiu, nes internete nurodyta kita kaina, 8,50€. Tada ji labai nepatenkinta porą minučių paiskaitinėjo ekrane ir lyg niekur nieko pasakė €8,60. Į tai padariau jai pastabą, kad ji ne apsirinka, o konkrečiai apvaginėja žmones, skirtumas -3,5 euro nėra smulkmena. Bet ji sau panosėje niurnėjo, kad iš kur ji gali žinoti kiek internete kainuoja… Bet gi ji jos nematė visai, tai iš kur po to atsirado tas 12 eurų? Peršasi mintis, kad savo pardavėjoms mokate priedus nuo realizacijos sumos, todėl jos ir siūlo tik brangią produkciją ir apsimeta, kad nežino kokia kaina jei užsisakai intenetu. Teko apie šį faktą paskelbti Feijsbuke grupėje “Mūsų kainos”.

Parašyti atsiliepimą