Incrediwear alkūnės mova

incrediwear alkūnės mova
incrediwear alkūnės mova šonu
40.90  28.63 
Išvalyti
Produkto kodas: 650*0403
Kategorijos: , ,

PAKUOTĖJE YRA VIENA ALKŪNĖS MOVA

ALKŪNĖS MOVOS DYDŽIŲ LENTELĖ
S/M –
23 – 36 cm
L – 36 – 51 cm

PRODUKTO APRAŠYMAS:
INCREDIWEAR alkūnės movos audinyje yra aktyviųjų medžiagų anglies ir germanio. Dėl to mažėja uždegimas, skausmas ir sustingimas, spartėja gijimas. INCREDIWEAR aktyvioji medžiaga – tai puslaidininkis, kurį stimuliuoja kūno išskiriama šiluma, kai audinys liečiasi su oda. Dėvint INCREDIWEAR alkūnės movą, poveikis ir palengvėjimas jaučiamas iš karto.

Alkūnės mova gerina kraujo apytaką ir padeda greičiau atsigauti, slopina skausmą ir mažina uždegimą, patiriamą dėl: artrito, epikondilito, smūgio sukeltų traumų, sausgyslių plyšimų, pernelyg intensyvių treniruočių sukeltų traumų, patempimų ir pertempimų, sąnarių skausmo ir sąstingio sukeliamų simptomų.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR alkūnės movą galima dėvėti kartu su rankos mova, peties įtvaru, riešo mova ir INCREADIWEAR vyniojamuoju tvarsčiu.

SIEKIANT GERIAUSIO REZULTATO:Pasiteiraukite savo gydytojo, terapeuto ir (arba) chirurgo, kuriuos INCREDIWEAR produktus rekomenduotų būtent jums. Jei jie nežino apie mūsų produktus, būtinai mums praneškite! Mielai suteiksime papildomos informacijos.

PRIEŽIŪRA:
INCREDIWEAR alkūnės mova lengvai prižiūrima. Skalbti šiltame arba šaltame vandenyje, galima džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje. Nebalinti, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

SPECIFIKACIJA IR AUDINIO SUDĖTIS:
Medicinos priemonė, I klasė. 34 % poliesteris (įausta anglis), 32 % nailonas (įaustas germanis), 27 % medvilnė (įaustas germanis), 7 % elastanas. INCREDIWEAR alkūnės mova siūloma dviejų dydžių, pilkos spalvos.

Kilmės šalis : JAV

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Incrediwear alkūnės mova”