Incrediwear čiurnos mova

incrediwear čiurnos mova pilka
incrediwear čiurnos mova
40.90  28.63 
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: , ,

PAKUOTĖJE YRA VIENA ČIURNOS MOVA

ČIURNOS MOVOS DYDŽIŲ LENTELĖ
S/M –
EUR 35 – 41
L – EUR 42 – 46

PRODUKTO APRAŠYMAS:
INCREDIWEAR čiurnos movos audinyje yra aktyviųjų medžiagų (anglies ir germanio), kurios gerina kraujo apytaką. Dėl to mažėja uždegimas, skausmas ir sustingimas, greitėja gijimas. INCREDIWEAR aktyviosios medžiagos – tai puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno išskiriama šiluma, kai audinys liečiasi su oda. Dėvint INCREDIWEAR čiurmos movą, poveikis ir palengvėjimas jaučiamas iš karto.

Čiurnos mova gerina kraujo apytaką ir padeda greičiau atsigauti, slopina skausmą ir mažina uždegimą, patiriamą dėl: artrito, sausgyslių ligų, smūgio sukeltų traumų, sausgyslių plyšimų, pernelyg intensyvių treniruočių sukeltų traumų, kulkšnies pertempimų, fascito, sąnarių skausmo ir sąstingio.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR čiurnos movą galima dėvėti kartu su kelio, blauzdos, kojos movomis ir (arba) kraujotaką gerinančiomis kojinėmis.

SIEKIANT GERIAUSIO REZULTATO:Pasiteiraukite savo gydytojo, terapeuto ir (arba) chirurgo, kuriuos INCREDIWEAR produktus rekomenduotų būtent jums. Jei jie nežino apie mūsų produktus, būtinai mums praneškite! Mielai suteiksime papildomos informacijos.

PRIEŽIŪRA:
INCREDIWEAR čiurnos movą lengva prižiūrėti. Skalbti šiltame arba šaltame vandenyje, galima džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje. Nebalinti, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

SPECIFIKACIJA IR AUDINIO SUDĖTIS:
Medicinos priemonė, I klasė. 34 % medvilnė (įaustas germanis), 33 % nailonas (įaustas germanis), 28% poliesteris (įausta anglis), 5 % elastanas. INCREDIWEAR čiurnos mova siūloma dviejų dydžių ir dviejų spalvų (juoda ir pilka).

Kilmės šalis : JAV

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Incrediwear čiurnos mova”