Incrediwear kelio mova

incrediwear kelio mova
incrediwear kelio mova juoda
55 pagal 2 pirkėjų įvertinimus
(2 pirkėjų atsiliepimai)
58.90 
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: ,

PAKUOTĖJE YRA VIENA KELIO MOVA

KELIO MOVOS DYDŽIŲ LENTELĖ
S/M –
30-35 cm
L – 35-41 cm
XL – 41-51 cm
XXL – 51-61 cm

Matuoti reiktų 5 cm virš kelio girnelės.

PRODUKTO APRAŠYMAS:
Kelio mova yra pats populiariausias produktas iš viso INCREDIWEAR asortimento.

Analogų neturintis INCREDIWEAR audinys lenkia tradicines kompresines priemones ar kelio movas su variu. Audinyje esančios natūralios medžiagos, susilietusios su kūnu, užtikrina maksimalų poveikį ir spartesnį gijimą.

Kelio movą rekomenduoja medicinos specialistai, profesionalūs sportininkai ir treneriai bei aktyvų gyvenimo būdą pasirinkę žmonės iš viso pasaulio. INCREDIWEAR kelio mova pagaminta iš orui pralaidaus audinio. Siūlomi keturi skirtingi jos dydžiai, todėl kiekvienas suaugęs žmogus ras sau tinkamo dydžio movą. Atidžiai peržiūrėkite dydžių lentelę.
Pvz.: ką rinktis L ar XL? Jeigu Jūsų matmenys labiau atitinka 40,64 cm nei 41,91 cm, rinkitės L dydžio movą. Jeigu Jūsų matmenys yra lygiai 41,91 cm, vis tiek rinkitės L dydį. XL dydis tinka tik tada, kai matmenys yra nuo 41,91 cm iki 53,34 cm. Pasirinkus tinkamą dydį, mova tampriai priglus ir nenuslys.

INCREDIWEAR kelio mova gerina kraujo apytaką – mažėja uždegimas, spartėja gijimas, lengvėja skausmas, susijęs su artrito, sausgyslių ligų, patelofemoralinio skausmo sindromo, bursito sukeliamais simptomais, alkūnkaulio šalutinio raiščio traumomis, pernelyg intensyvių treniruočių sukeltomis traumomis, kelių sąnarių nuovargiu bei skausmu, smūgio sukeltomis traumomis, išnirimais, sausgyslių arba menisko plyšimais.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR kelio movą galima dėvėti kartu su šiais gaminiais: blauzdos, kojos ir kulkšnies movomis, kraujotaką gerinančiomis kojinėmis, INCREDIWEAR 13 cm vyniojamuoju tvarsčiu ir sportinėmis kelnėmis.

SIEKIANT GERIAUSIO REZULTATO:
Pasiteiraukite savo gydytojo, terapeuto ir (arba) chirurgo, kuriuos INCREDIWEAR produktus rekomenduotų būtent jums. Jei jie nežino apie mūsų produktus, būtinai mums praneškite! Mielai suteiksime papildomos informacijos.

PRIEŽIŪRA:
INCREDIWEAR kelio movą lengva prižiūrėti. Skalbti šiltame arba šaltame vandenyje, galima džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje. Nebalinti, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

SPECIFIKACIJA IR AUDINIO SUDĖTIS:
Medicinos priemonė, I klasė. 49 % poliesteris (įausta anglis), 25 % nailonas (įaustas germanis), 21 % medvilnė (įaustas germanis), 5 % elastanas. INCREDIWEAR kelio mova yra pagaminta iš orui pralaidžios medžiagos, siūloma 4 dydžių ir 2 spalvų (juodos ir pilkos).

Kilmės šalis : JAV


  1. 5 iš 5

    . Mova INCREDIWEAR labai gerai priglunda prie kojos, neslysta vaiksiojant ar sedint, Esu patenkita.Svarbu gerai pamatuoti kelio apimti.


  2. 5 iš 5

    Kelio mova pirkau edant menisko skausmui, tikrai padeda, tinka pastoviam nesiojimui, sone imontuotos plastikines ar kaskokios juosteles kurios palaiko movos forma ir neduoda jai slysti zemyn. Naudoju ir kitus incrediwear produktus, vieninteliai itvarai kurie padeda.

Parašyti atsiliepimą