Incrediwear nugaros/liemens mova

incrediwear nugaros mova
nugaros mova
58.90  41.23 
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: ,

PAKUOTĖJE YRA VIENA NUGAROS/LIEMENS MOVA

NUGAROS/LIEMENS MOVOS DYDŽIŲ LENTELĖ
S/M –
61 – 87 cm
L – 88 – 112 cm

PRODUKTO APRAŠYMAS:
INCREDIWEAR nugaros/liemens movos audinyje esanti aktyvioji medžiaga germanis gerina kraujo apytaką. Dėl to mažėja uždegimas, skausmas ir sustingimas, spartėja gijimas. INCREDIWEAR aktyvioji medžiaga – tai puslaidininkis, kurį stimuliuoja kūno išskiriama šiluma, kai audinys liečiasi su oda. Dėvint INCREDIWEAR nugaros movą, poveikis ir palengvėjimas jaučiamas iškarto.

Nugaros/liemens mova gerina kraujo apytaką mažina uždegimą, kurį sukelia simptomai, susiję su riebalų nusiurbimo ir krūtų didinimo operacijomis, išvaržomis, pogimdyviniu periodu, patempimais ir raumenų traumomis, šonkaulių lūžiais, ūminėmis ar lėtinėmis traumomis, apatinės ar vidurinės nugaros dalies skausmu, raumenų spazmais, užspaustais nervais, sąstingiu ar maudimu.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR nugaros/liemens movą galima dėvėti kartu su nugaros įtvaru, INCREDIWEAR vyniojamuoju tvarsčiu, kelio mova arba klubo įtvaru.

SIEKIANT GERIAUSIO REZULTATO:Pasiteiraukite savo gydytojo, terapeuto ir (arba) chirurgo, kuriuos INCREDIWEAR produktus rekomenduotų būtent jums. Jei jie nežino apie mūsų produktus, būtinai mums praneškite! Mielai suteiksime papildomos informacijos.

PRIEŽIŪRA:
INCREDIWEAR nugaros/liemens movą lengva prižiūrėti. Skalbti šiltame arba šaltame vandenyje. Galima džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje. Nebalinti, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

SPECIFIKACIJA IR AUDINIO SUDĖTIS:
Medicinos priemonė, I klasė. 45 % poliesteris (įaustas germanis), 42 % nailonas, 13 % elastanas. INCREDIWEAR nugaros/liemens mova yra pagaminta iš orui pralaidžios medžiagos, siūlomos dviejų dydžių, kūno spalvos.

Kilmės šalis : JAV

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Incrediwear nugaros/liemens mova”