Incrediwear riešo mova

incrediwear riešo mova juoda
incrediwear riešo mova pilka
32.90  23.03 
Išvalyti
Produkto kodas: 650*040*
Kategorijos: , ,

PAKUOTĖJE YRA VIENA RIEŠO MOVA

RIEŠO MOVOS DYDŽIŲ LENTELĖ
S/M –
15-20 cm
L – 20-25 cm

PRODUKTO APRAŠYMAS:
INCREDIWEAR riešo movos audinyje yra aktyviųjų medžiagų anglies ir germanio. Tai puslaidininkiai, kurie pradeda veikti, kai juos sužadina kūno išskiriama šiluma. Dėl to mažėja uždegimas, skausmas ir sąstingis, greitėja gijimas. Dėvint INCREDIWEAR riešo movą, poveikis ir palengvėjimas jaučiamas iš karto.

Riešo mova gerina kraujo apytaką – mažėja uždegimas, spartėja gijimas, lengvėja skausmas, susijęs su artrito, tunelinio riešo sindromo, pertempimo ar patempimo, sąnarių skausmo ir sąstingio sukeliamais simptomais.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR riešo movą galima dėvėti kartu su INCREADIWEAR 13 cm vyniojamuoju tvarsčiu, alkūnės, rankos movomis.

SIEKIANT GERIAUSIO REZULTATO:
Pasiteiraukite savo gydytojo, terapeuto ir (arba) chirurgo, kuriuos INCREDIWEAR produktus rekomenduotų būtent jums. Jei jie nežino apie mūsų produktus, būtinai mums praneškite! Mielai suteiksime papildomos informacijos.

PRIEŽIŪRA:
INCREDIWEAR riešo mova lengvai skalbiama. Skalbti šiltame ar šaltame vandenyje, galima džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje. Nebalinti, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

SPECIFIKACIJA IR AUDINIO SUDĖTIS:
Medicinos priemonė, I klasė. 37 % medvilnė (įaustas germanis), 30 % nailonas (įaustas germanis), 30 % poliesteris (įausta anglis), 3 % elastanas. INCREDIWEAR riešo mova yra siūloma 2 dydžių ir 2 spalvų (pilkos ir juodos).

Kilmės šalis : JAV

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Incrediwear riešo mova”