Juosmens – kryžkaulio įtvaras KR 0-20-1

Juosmens kryžkaulio įtvaras KR 0-20-1
Juosmes kryžkaulio įtvaras KR 0-20-1 priekis
47.00  32.90 
(vnt.)
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: , ,

Lankstūs fiksatoriai ir papildomos juostos itin gerai stabilizuoja juosmeninę stuburo dalį. Įtvaras apsaugo nuo patempimo, sumušimo ir kitų traumų, šildo.

Rekomenduojamas, esant juosmens srities skausmams, radikulitui, stuburo išvaržai, juosmens srities raumenų ir raiščių patempimui bei po stuburo operacijų.

Sudėtis: 77,2 % polimerinis audinys, 11,4 %  medvilnė, 15 % elastanas, 12 % poliuretanas.

Dydis: Kad įtvaras geriausiai atliktų savo funkcijas, svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį (žr. lentelę apačioje). Teisingai parinktas įtvaras turi nesmukti, neveržti, nekelti kitų nemalonių pojūčių.

Rekomendacijos: dėl gaminio dėvėjimo tikslingumo ir trukmės rekomenduojama konsultuotis su gydytoju. Prieš juosiantis įtvarą, netepkite juosmens srities tepalais, losjonais ar kitais riebiais preparatais. Nepatartina dėvėti įtvaro ant nuogo kūno. Nedėvėkite įtvaro, jeigu atsirado alerginių odos pakitimų ar kitų nemalonių pojūčių.

Priežiūra: Rekomenduojama skalbti rankomis arba švelniu režimu skalbimo mašinoje ne aukštesnės kaip 30°C temperatūros vandenyje. Nenaudokite skalbinių minkštiklių. Gaminį skalbkite ir džiovinkite užsegtą. Prieš skalbdami, iš gaminio ištraukite metalinius fiksatorius. Skalbiant skalbimo mašina, įtvarą įdėkite į specialų skalbimui skirtą maišelį. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo ugnies ir karščio.

  XS S M L XL XXL
 

cm

 

60-70

 

70-80

 

80-90

 

90-100

 

100-110

 

110-120

Kilmės šalis : Lietuva

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Juosmens – kryžkaulio įtvaras KR 0-20-1”