Kelio įtvaras KT-3-8-4

Kelio įtvaras KT 3-8-4
įtvaro nugara
25.00  17.50 
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: , , ,

Rekomenduojamas, esant girnelės ir kelio sąnario raiščių, sausgyslių bei raumenų patempimui,uždegimui. Stabilizuoja girnelę, šildo kelio sąnarį. Įtvaras netrukdo judėti, sumažina traumų pasikartojimo tikimybę.

Sudėtis: 77,2 % polimerinis audinys, 22,8 % nailonas.

Dydis. Kad įtvaras geriausiai atliktų savo funkcijas, svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį (žr. lentelę apačioje). Teisingai parinktas įtvaras turi nesmukti, neveržti, nekelti kitų nemalonių pojūčių.

 

 

XS S M L XL
cm 30-33 33-36 36-40 40-44 44-46

Dėvėjimas.

  1. Įtvarą užsimaukite taip, kad kiaurymė apimtų kelio girnelę.
  2. Užsekite apimtį reguliuojančias juosteles.

Rekomendacijos:

Dėl įtvaro dėvėjimo tikslingumo ir trukmės rekomenduojama konsultuotis su gydytoju, ypač esant: odos vientisumo pažeidimams kelio sąnario srityje, išsiplėtusioms kojų venoms, kraujotakos sutrikimams, neaiškios kilmės patinimams.

Nedėvėkite įtvaro, jeigu pastebėjote alerginius odos pakitimus.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti rankomis arba švelniu režimu skalbimo mašinoje ne aukštesnės kaip 30°C temperatūros vandenyje. Nenaudokite skalbinių minkštiklių. Gaminį skalbkite ir džiovinkite užsegtą. Skalbiant skalbimo mašina, įtvarą įdėkite į specialų skalbimui skirtą maišelį. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo ugnies ir karščio.

 Gamintojas:  Lietuva

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kelio įtvaras KT-3-8-4”