Kelio įtvaras KT-3-8-4

Kelio įtvaras KT 3-8-4
įtvaro nugara
55 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 pirkėjo atsiliepimas)
25.00  17.50 
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: , ,

Rekomenduojamas, esant girnelės ir kelio sąnario raiščių, sausgyslių bei raumenų patempimui,uždegimui. Stabilizuoja girnelę, šildo kelio sąnarį. Įtvaras netrukdo judėti, sumažina traumų pasikartojimo tikimybę.

Sudėtis: 77,2 % polimerinis audinys, 22,8 % nailonas.

Dydis. Kad įtvaras geriausiai atliktų savo funkcijas, svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį (žr. lentelę apačioje). Teisingai parinktas įtvaras turi nesmukti, neveržti, nekelti kitų nemalonių pojūčių.

Dėvėjimas.

  1. Įtvarą užsimaukite taip, kad kiaurymė apimtų kelio girnelę.
  2. Užsekite apimtį reguliuojančias juosteles.

Rekomendacijos:

Dėl įtvaro dėvėjimo tikslingumo ir trukmės rekomenduojama konsultuotis su gydytoju, ypač esant: odos vientisumo pažeidimams kelio sąnario srityje, išsiplėtusioms kojų venoms, kraujotakos sutrikimams, neaiškios kilmės patinimams.

Nedėvėkite įtvaro, jeigu pastebėjote alerginius odos pakitimus.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti rankomis arba švelniu režimu skalbimo mašinoje ne aukštesnės kaip 30°C temperatūros vandenyje. Nenaudokite skalbinių minkštiklių. Gaminį skalbkite ir džiovinkite užsegtą. Skalbiant skalbimo mašina, įtvarą įdėkite į specialų skalbimui skirtą maišelį. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo ugnies ir karščio.

 Gamintojas:  Lietuva


  1. 5 iš 5

    Įtvaras būtent toks kokio ir reikėjo. Aprašymas ir nuotraukos, idealiai atitinka prekės išvaizdą. Pristatymas greitas ir sklandus.

Parašyti atsiliepimą