Peties alkūnės įtvaras RL 2

Peties-alkūnės įtvaras RL 2
15.00  10.50 
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: , ,

Rekomenduojamas rankai imobilizuoti, esant sumušimui, patempimui, paralyžiui bei nervų, raumenų, sausgyslių ar peties sąnario uždegimui; reabilitacijos laikotarpiu po petikaulio išnirimo ar operacijos.

Sudėtis: 36% medvilnė, 36% poliamidas, 28% elastinis poliuretanas

Dydis. Kad įtvaras geriausiai atliktų savo funkcijas, svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį (žr. lentelę apačioje). Teisingai parinktas įtvaras turi nesmukti, neveržti, nekelti kitų nemalonių pojūčių. 

  XS S M
a, cm 50-70 70-90 90-110
h, cm 30-40 40-50 50-60

 Gaminio uždėjimo instrukcija:

1) Trumpesniąja juosta apjuoskite juosmenį, o jos galus pritvirtinkite prie rankos laikiklio iš išorinės pusės.

2) Vieną ilgesniosios juostos galą pritvirtinkite prie rankos laikiklio išorinėje pusėje arčiau riešo. Tada šią juostą perjuoskite iš apačios į viršų per nugarą, padarydami kilpą per sveikosios rankos petį. Laisvąjį galą prakiškite tarp kūno ir rankos laikiklio, apjuoskite ranką su laikikliu ir galą pritvirtinkite taip, kad ranka būtų fiksuota reikiamoje padėtyje.

 Rekomendacijos:

Dėl įtvaro dėvėjimo tikslingumo ir trukmės rekomenduojama konsultuotis su gydytoju. Nedėvėkite įtvaro, jeigu pastebėjote alerginius odos pakitimus.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti rankomis arba švelniu režimu skalbimo mašinoje ne aukštesnės kaip 30°C temperatūros vandenyje. Nenaudokite skalbinių minkštiklių. Gaminį skalbkite ir džiovinkite užsegtą. Skalbiant skalbimo mašina, įtvarą įdėkite į specialų skalbimui skirtą maišelį. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo ugnies ir karščio.

Gamintojas:Lietuva

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Peties alkūnės įtvaras RL 2”