Stomos diržas

Stoma KR 0-24
Stoma piešinys
35.00 
(vnt.)
Išvalyti
Produkto kodas: 630*0342
Kategorijos: ,

Paskirtis :

Bendradarbiaujant su ilgametę patirtį turinčiais gydytojais sukurtas unikalios konstrukcijos diržas skirtas pacientams, turintiems stomą. Diržas sukonstruotas taip, kad stomos turinio rinktuvą būtų patogu ir saugu naudoti ilgą laiką, taip pat ir kelionėse.

Diržas pagamintas iš elastingo medvilnės audinio , kuris nedirgina odos, o stomos zonoje sutvirtintas tinkleliu, kuris riboja elastingumą ten, kur to reikia : sutvirtinta zona prispaudžia rinktuvo plokštelę ir neleidžia jai atsiklijuoti nuo odos.

Išskirtinė konstrukcijos detalė – speciali kišenė stomos turinio rinktuvo maišeliui prilaikyti. Kišenės dydį galima reguliuoti priklausomai nuo poreikio , t.y. maišelio užpildymo . Tvirtas tinklelio audinys, iš kurio pagaminta kišenė , apsaugo rinktuvą nuo išorinių pažeidimų bei, prilaikydama užpildytą rinktuvo maišelį, mažina tempimą žemyn ( nesant galimybės jo ištuštinti, pakeisti arba gulint). Šis krūvio paskirstymas taip pat sumažina galimybę atsiklijuoti rinktuvo plokštelei.

Dėl papildomo užsegimo virš išėmos stomai diržą galima nusiimti, nenuimant stomos rinktuvo.

Sudėtis :

60 % medvilnė, 20 % guma, 10 % poliesteris, 10 % akrilas.

Nuorodos saugai :

Tai standartinis gaminys, todėl dirže esanti anga pritaikyta įvairiems stomos turinio rinktuvų angų dydžiams.

Diržas gali būti su išėma stomai kairėje arba dešinėje pusėje. Įsigydami stomos diržą, įsitikinkite, ar pasirinkote reikiamą pusę.

Dydžio parinkimas :

Kad gaminys geriausiai atliktų savo funkcijas , svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį . Teisingai parinktas diržas turi nesmukti, neveržti .

Utilizavimas :

Nebenaudojamą gaminį išmeskite į tekstilės gaminių surinkimo konteinerius. Gaminio pakuotė skirta antriniam perdirbimui.

Neišmeskite instrukcijos diržo naudojimo laikotarpiu, kad prireikus galėtumėte paskaityti ir vėliau.

Gamintojas : Lietuva

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Stomos diržas”