SIESTA BLACK vidpadžiai 2854 Pedag

siesta-black
siesta-black-padukai
4.755 pagal 4 pirkėjų įvertinimus
(4 pirkėjų atsiliepimai)
15.00 
(Pora)
Išvalyti

Leiskite savo pėdoms mėgautis komfortu ilgų apsipirkinėjimų arba ekskursijų metu.

Vidpadžiai:

 • mažina pėdų ir aukščiau esančių sąnariu nuovargį ir skausmą;
 • su minkštomis atramomis išoriniam ir skersiniam skliautui;
 • paminkštinta vieta po padikaulių galvutėmis;
 • tolygiai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį;
 • sugeria drėgmę ir neutralizuoja kvapus;
 • itin lankstūs.

Įdėklai tinkami ne tik į kasdienę avalynę, bet ir į aukštakulnius batelius. Su minkštomis atramomis skliautams. Iš natūralios odos, su aktyvuotos anglies filtru, todėl sugeria drėgmę bei neutralizuoja kvapus.siesta

Sudėtis: natūrali oda ir anglies pluoštas.

Dydžiai: 36-41.

Kilmės šalis: Vokietija.

Daugiau informacijos gamintojo tinklapyje.


 1. 5 iš 5

  Nors iki šiol buvau gana skeptiškai nusiteikusi dėl įdėklų reikalingumo, tačiau noras išvengti pėdos deformacijos privertė į juos pasigilinti labiau. Na, o jų yra labai įvairios paskirties… Kadangi nebuvau nieko bandžiusi, tad pas mane atsirado pakankamai universalūs, skersinį skliautą prilaikantys firmos „Pedag“ įdėklai „Siesta“. Juos pritaikiau laisvalaikio avalynei (uždarai), o kadangi mėgstu aktyvų laisvalaikį ir daug vaikščioti bei kaip tik prasidėjo atostogos, įdėklų teikiamas komfortas pasijautė itin greitai. Juokiuosi, kad jau po poros dienų tapau nuo jų tiesiog priklausoma ir kitos avalynės, į kurią šių įdėklų negalėjau įsidėti, tiesiog nebeavėjau 🙂


 2. 5 iš 5

  Dėl vis dažniau atsirandančio diskomforto vaikštant su plokščiapade avalyne, nusprendžiau išbandyti lengviausią preinamą sprendimą – įdėklus. Nesigailiu! Tikrai daug maloniau, kai įdėklas prilaiko pėdos įlinkį!


 3. 5 iš 5

  Puiki prekė, išsamus ir realybę atitinkantis aprašymas, greitas pristatymas – viskas, ko reikia, kad pirkčiau darkart. Ženkliai suminkštino mano kietapadžių rudeninių batų nešiojimą.


 4. 4 iš 5

  Padeliai tikrai patogūs, viskas gerai, tik buvo šiek tiek per maži, nors nešioju 39 dydį. Jei būčiau žinojus, būčiau ėmusi dydžiu didesnius padelius:) Galėtų aprašyme rašyti išmatavimus, o šiaip tikrai viskas puiku!

Parašyti atsiliepimą