Viva Outdoor 186

skauda pėdas
4.755 pagal 4 pirkėjų įvertinimus
(4 pirkėjų atsiliepimai)
(Pora)

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: 29**0032
Kategorijos: , , , , ,

Skauda pėdas? Viva Outdoor / 186 įdėklai – Jūsų išeitis!

Šių įdėklų:
– paminkštinta kulno dalis amortizuoja žengiant žingsnį atsirandančius smūgius;
– išilginio ir skersinio skliauto atramos palaiko pėdos anatominę padėtį;
– itin atsparus dėvimasis paviršius sugeria drėgmę, o specialus aktyvuotos anglies filtras neutralizuoja kvapus ir užtikrina optimalią higieną avalynės viduje;
– šie įdėklai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie darbo metu dėl saugos reikalavimų turi avėti uždarą avalynę arba laisvalaikį dažnai leidžia lauke.

Puikiai tinka aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms, kurie daug laiko praleidžia ant kojų – dirbdami arba leisdami laisvalaikį, tinkami keliaujant, žaidžiant golfą.

Kilmės šalis : Vokietija

Plačiau apie gamintoją galite skaityti čia.


 1. 5 iš 5

  Kokybiški,patogūs padukai.


 2. 5 iš 5

  Iš karto išpakavus šiuos vidpadžius pamačiau, kad čia rimta prekė. Maximiniai vidpadžiai kad ir kiek kainuotų yra minkšti ir atlieka tik vienintelį uždavinį: saugo kad neišsitepliotų batų vidus. O Viva Outdoor 186 vidpadžiai yra tvirto pagrindo, matosi, kad sukurti atlikti ir ortopedinę funkciją. Mano darbas yra 10 val. per dieną ant kojų. Po poros dienų nešiojimo šių vidpadžių pastebėjau, kad kojų neskauda, jos jaučiasi tvirtai, net per vidurį esantis išlinkimas, masažuoja koją. Kvapas išnyko iš batų kaip ir drėgmė. Esu patenkintas šiuo produktu ir ruošiuosi išbandyti kitus įdėklus.


 3. 5 iš 5

  Iš karto išpakavus šiuos vidpadžius pamačiau, kad čia rimta prekė. Maximiniai vidpadžiai kad ir kiek kainuotų yra minkšti ir atlieka tik vienintelį uždavinį: saugo kad neišsitepliotų batų vidus. O Viva Outdoor 186 vidpadžiai yra tvirto pagrindo, matosi, kad sukurti atlikti ir ortopedinę funkciją. Mano darbas yra 10 val. per dieną ant kojų. Po poros dienų nešiojimo šių vidpadžių pastebėjau, kad kojų neskauda, jos jaučiasi tvirtai, net per vidurį esantis išlinkimas, masažuoja koją. Kvapas išnyko iš batų kaip ir drėgmė. Esu patenkintas šiuo produktu ir ruošiuosi išbandyti kitus įdėklus


 4. 4 iš 5

  Vitpadžių padas atrodo suspaustas iš pjuvenų, juoda dalis plastmasė. Viršus lyg poperinis, susiraukšlėjęs, tikiuosi nešiosis gerai.

Parašyti atsiliepimą