Žieminiai įdėklai VIVA WINTER 198 Pedag

žieminiai įdėklai
55 pagal 6 pirkėjų įvertinimus
(6 pirkėjų atsiliepimai)
17.00 
(Pora)
Išvalyti

Žieminiai įdėklai itin šilti ir komfortiški, skirti šaltam metų laikui. Anatomiškai išformuoti šie vidpadžiai su vilna ir paminkštinta kulno dalimi, su išilginio skliauto atrama ir pelotu priekinėje pėdos dalyje. Viršutinis sluoksnis – vilnos, tarpinis – iš suputintos medžiagos, kurios poros izoliuoja ir išlaiko šilumą. Aliuminio folijos sluoksnis papildomai apsaugo nuo šalčio. 100% vilna dengtas įdėklas. Žieminei avalynei. Su atramomis skliautams.

Dydžiai: 37 – 46.

Kilmės šalis: Vokietija.

Daugiau informacijos gamintojo tinklapyje.


 1. 5 iš 5

  Esu išbandęs ne vienus įdėklus įvairių gamintojų, kurie puikiai atkartoja pėdos skliautus, kas mažina kojų nuovargį, bet šiemet atradau žieminius idėklus VIVA WINTER. Atrodė ką dar galima išgauti kai ir taip jų funkcija visų panaši (kalbu apie standartinius įdėklus), tačiau gamintojas PEDAG mane nustebino asortimentu, kur nemaža dėmesio skiria įdėklo dangai. Kadangi didžiąją laiko dalį praleidžiu patalpoje arba mašinoje tai avalynę dėviu rudeninę, plonu padu, tad lauke kojos šąla. Įsidėjus viva winter (natūrali vilnos danga) pasijaučiau komfortištai ir galiu pasakyt, kad nustebau, šiltoje patalpoje koja su šiais idėklais nedrėksta. Manau tai ir priduoda nemažai konforto bei saugumo išėjus į lauką, kur žema temperatūra.


 2. 5 iš 5

  Esu labai patenkinta įsigytais įdėklais. Kokybiška prekė.


 3. 5 iš 5

  Patogūs, nešala kojos. Rekomenduoju esant šaltesnėm žiemom.


 4. 5 iš 5

  Labai patogūs, šilti, malonu kojoms, gerai įsideda į batus, sugeria drėgmę.


 5. 5 iš 5

  Labai kokybiški, sniego batuose išbandyti, tačiau kituose batuose nespėjau- baigėsi šalčiai. Kadangi jie užima daugiau vietos, negu paprasti vidpadžiai, tai batai turėtų būt šiek tiek didesni (laisvesni). Vienu žodžiu- puikūs!


 6. 5 iš 5

  Labai geri. Pasiteisino. Rekomenduoju.

Parašyti atsiliepimą