Incrediwear kraujotaką gerinančios kojinės – Laisvos

kraujotaką gerinančios kojinės juodos
kraujotaką gerinančios kojinės pilkos
36.90  25.83 
Išvalyti

KRAUJOTAKĄ GERINANČIŲ KOJINIŲ DYDŽIŲ LENTELĖ
S – 35-38 dydis
M – 39-42 dydis
L – 43-46 dydis

PRODUKTO APRAŠYMAS:
INCREDIWEAR kraujotaką gerinančių kojinių audinyje yra aktyviųjų medžiagų anglies ir germanio. Tai puslaidininkiai, kurie pradeda veikti, kai tik juos sužadina kūno išskiriama šiluma. Dėvint INCREDIWEAR kraujotaką gerinančias kojines, poveikis ir palengvėjimas jaučiamas iš karto.

Kraujotaką gerinančios kojinės gerai priglunda, tačiau neaptempia kojos, dėl to mažėja uždegimas, spartėja gijimas, lengvėja skausmas, susijęs su kraujotakos sutrikimų, neuropatijos, fascito, pėdų tinimo, artrito, sąnarių sąstingio sukeliamais simptomais.

DĖMESIO:
Įsigytų kojinių negalima grąžinti, nebent būtų išsiųstos pažeistos arba kitos (negu nurodyta) prekės. Atlikdami užsakymą įsitikinkite, kad nurodėte tinkamą kojinių dydį. Kojinės negrąžinamos. Jeigu gavote brokuotą arba ne tą prekę, kurią užsakėte, vadovaukitės išdėstytomis grąžinimo taisyklėmis.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR kraujotaką gerinančias kojines galima dėvėti su šiais produktais: kelio, kojos ir blauzdos movomis, klubo įtvaru ir (arba) sportinėmis kelnėmis

SIEKIANT GERIAUSIO REZULTATO:
Pasiteiraukite savo gydytojo, terapeuto ir (arba) chirurgo, kuriuos INCREDIWEAR produktus rekomenduotų būtent jums. Jei jie nežino apie mūsų produktus, būtinai mums praneškite! Mielai suteiksime papildomos informacijos.

PRIEŽIŪRA:
INCREDIWEAR kojinės lengvai skalbiamos. Skalbti šiltame arba šaltame vandenyje, galima džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje. Nebalinti, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

SPECIFIKACIJA IR AUDINIO SUDĖTIS:
Medicinos priemonė, I klasė. 36 % medvilnė (įaustas germanis), 34 % poliesteris (įausta anglis), 26 % nailonas (įaustas germanis), 4 % elastanas. INCREDIWEAR kraujotaką gerinančios kojinės yra 2 spalvų ir modelių.

Kilmės šalis : JAV

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Incrediwear kraujotaką gerinančios kojinės – Laisvos”