Vėsinantis VivaPharm Pferde balzamas, 250ml

vesinantis-vivapharm-pferde-balsamas
6.00 16.20 
Išvalyti
Produkto kodas: 87000455
Kategorijos: ,

Čekijos VIVACO farmacijos padalinys „VivaPharm“, bendradarbiaudamas su farmacijos kompanijomis, jau daugiau nei 15 metų kuria ir gamina augalinės gydomosios kosmetikos (t.y. kosmetikos, kurios pagrindą sudaro natūralūs augalų ekstraktai) produktus. Į kosmetikos sudėtį įeina daug vitaminų, natūralių medžiagų ir augalų ekstraktų, pvz., alavijo, kolageno, arbatos medžio aliejaus, alyvų aliejaus, paprastojo kaštono ekstrakto. O nepageidaujami chemikalai – parabenai, dirbtiniai dažikliai, kvapai – sumažinami iki minimumo. Šio padalinio sukurtas išskirtinės kokybės masažinis įtrinamasis balzamas VivaPharm gaminamas remiantis tradicine šveicariška Pferdebalsam („arklių balzamo“) formule.

VivaPharm Pferdebalsam vaistažolių tepalai yra pagrindiniai kompanijos augalinės kosmetikos produktai, gaminami pagal tradicinius receptus, naudojant moderniausias gamybos technologijas. Pastaraisiais metais VIVACO orientuojasi į sveiką gyvenseną ir aukštos kokybės gydomosios kosmetikos gamybą.

Vėsinančio VivaPharm balzamo sudėtyje yra 18 vaistažolių ekstraktų. Įtrynus į odą jaučiama lengva gaiva, padedanti mažinti patinimus. Balzamas vėsina ir atpalaiduoja, atgaivina pavargusias kojas ir nuima sunkumo jausmą, užkerta kelią ankstyvam nuovargiui sportuojant ar dirbant fizinį darbą. Sukelia vėsinimo efektą, esant raumenų skausmams, patempimams, išnarinimams, sumušimams ir spazmams. Mažina vabzdžių įkandimo niežulį.

VivaPharm Pferdebalsam sudėtyje esantys vaistažolių ekstraktai:

paprastojo kaštono sėklos ekstraktas,
kamparas,
vaistinės taukės šaknies ekstraktas,
kalninės arnikos žiedų ekstraktas,
dviskiaučio ginkmedžio lapų ekstraktas,
baikalinės kalpokės ekstraktas,
purpurinės ežiuolės ekstraktas,
vaistinės dirvuolės ekstraktas,
vaistinės medetkos žiedų ekstraktas,
paprastojo kadagio vaisiaus aliejus,
pipirmėtės aliejus,
čiobrelio lapų aliejus,
europinio kėnio spyglių aliejus,
kalninės pušies lapų aliejus,
eukalipto apskritalapio aliejus,
citrinmedžio vaisiaus ekstraktas,
tikrosios levandos aliejus,
kvapiojo rozmarino lapų aliejus.

Naudojimas. Pakankamą kiekį gelio tepti ant probleminės vietos (sąnarių, kaklo, nugaros) ir gerai įmasažuoti. Esant reikalui procedūrą pakartoti. Tik išoriniam naudojimui.

Saugoti nuo vaikų, 5-20°C temperatūroje.

Pakuotę laikyti sandariai užsuktą. Vengti patekimo į akis!

Gamintojas. Vivaco s.r.o., Čekija.

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vėsinantis VivaPharm Pferde balzamas, 250ml”