Natur Biogreen

ekologiškas čiužinys
natur-biogreen
(Vnt.)

Ekologiškas čiužinys:

APRAŠYMAS
BIOGREEN (vidurinis sluoksnis) – tai ekologiškas ricinos aliejaus pagrindu pagamintas neskaldytos struktūros HR putų poliuretanas su alijošiaus aliejaus ekstraktu, kuris pasižymi
antibakterinėmis savybėmis. Šis putų poliuretanas pasižymi geru drėgmės išskaidymu, oro laidumu bei aukštu komforto lygiu.
Mūsų pastangas pasiūlyti sveiką miegą pagal gamtos ritmą geriausiai atspindi LYOCELL čiužinio užvalkalas. Šio prabangaus užvalkalo audinio pagrindas yra celiuliozė, kuri sukuria subtilų ryšį tarp užvalkalo paviršiaus ir miegančiojo kūno, ir užtikrina savo tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Svarbu tai, kad tai yra medžiaga, kuri sugeria drėgmę, todėl leidžia išlaikyti higienišką, sausą klimatą ant
čiužinio paviršiaus. Ši savybė yra svarbi žmonėms linkusiems prakaituoti arba kenčiantiems nuo hipertenzijos. Be to, celiuliozė yra natūraliai antibakterinis audinys, kuris padvigubina jo naudojimo saugumą žmonėms, kenčiantiems nuo alergijos, kvėpavimo takų ligų. Užvalkalas LYOCELL su 3D tinkleliu labai efektyviai pašalina drėgmę ir užtikrina nepalankias sąlygas dulkių erkutėms veistis. Užvalkalas skalbiamas 60 laipsnių temperatūroje.

Techniniai duomenys

Bendras čiužinio aukštis 20 cm (su užvalkalu)

Čiužinio branduolio aukštis 17 cm ( be užvalkalo)

7 ANATOMINĖS ZONOS

Svorio kategorija ir kietumas

T3 (H2) atlaiko iki 110 kg (1 žmogaus svoris)

T4 (H3) atlaiko iki 150 kg (1 žmogaus svoris)

Sudėtis

BIOGREEN putų poliuretanas 17 cm.

Garantinis: 12 metų (pilnas).

Būtina čiužinį vėdinti ir vartyti – taip jis tampa ilgaamžiškesnis, išlieka komfortiškas bei higieniškas.

Prekės pristatymo terminas 4 savaitės.
Šie čiužiniai priskiriami prie higienos prekių (turi medicininius sertifikatus) ir užsakomi individualiai, tad atgal nėra priimami. 14 dienų grąžinimo terminas šiems čiužiniams negalioja.

Kiti materasso čiužiniai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Natur Biogreen”