TEMPUR Hybrid Supreme (21cm)

tempur-hybrid

Dar daugiau spyruokliuojančio elastingumo…

Ši kolekcija naujam gyvenimui prikėlė spyruoklinį čiužinį. Pirmą kartą vienu metu jūs galite patirti dvigubą kūno lengvumą, kurį suteikia spaudimą mažinanti Tempur medžiaga ir preciziškai judesius atremiantis elastingų spyruoklių pagrindas.

TEMPUR® Hybrid Supreme (21cm)

TEMPUR® medžiaga, veikdama kartu su spyruokline atrama (Preciziškos Micro Spyruoklės) , dar labiau sumažina spaudimo į kūną taškų kiekį.
Papildomai galima pasirinkti su CoolTouchTM technologija, kuri sugeria perteklinę kūno šilumą, todėl kaskart prigludę prie čiužinio jūs jusite gaivią vėsą.

cool-touch

tempur-hybrid

Pažangi TEMPUR® medžiaga

Tai šiek tiek kietesnė TEMPUR® medžiaga, kuri mažina spaudimo taškus ir sugeria partnerio judesius bei suteikia prie kūno prisitaikančią atramą. Veikia kartu su dinamine atramos technologija esančia apačioje.

Dinaminė atramos technologija

Veikia kartu su TEMPUR® komforto sluoksniu esančiu viršuje, kad lengvai išlaikytų kūną, taip pat leidžia laisvai judėti ant čiužinio.

Preciziškos Micro Spyruoklės

Pagamintos iš aukščiausios kokybės šaltai tempto plieno, kiekviena Micro spyruoklė yra atskirai įvilkta į maišelį, kad galėtų reaguoti į kūno judesius ir užtikrintų išskirtinę atramą kūnui.

DuraBaseTechnologija

Tvirtas atraminis pagrindas, susijungdamas su viršutiniais sluoksniais, sudaro sąlygas kitoms technologijoms ir TEMPUR medžiagai padidinti teikiamą komfortą ir tinkamą kūno atramą, prailginant  viso čiužinio naudojimo laiką.

Galima rinktis: 19cm, 25cm ir 30 cm aukščius, bei papildomus išmatavimus.

tempur

Kaina

80 x 200 cm – 1147 eur
90 x 190 cm – 1796 eur
160 x 200 cm – 2022 eur
200 x 200 cm – 2446 eur
200 x 220 cm – 3669 eur

Dėl šio produkto teirautis el. paštu info@sveikatine.lt

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “TEMPUR Hybrid Supreme (21cm)”