TEMPUR Sensation Supreme

tempur-sensation-supreme

TEMPUR HM – aukšto paslankumo (hight mobility-HM) technologija žaibiškai reaguoja į jūsų kūno judesius, akimirksniu juos atremdama, todėl viršutinis TEMPUR komforto sluoksnis lengvai išlaiko jus paviršiuje.

TEMPUR® Sensation Supreme (21cm)

Viršutinis  TEMPUR® medžiagos sluoksnis prisitaiko prie kūno formų ir sumažina spaudimo taškus, o po ja esanti Dinaminė atramos technologija užtikrina nevaržomus judesius ir patikimą kūno atramą.

Pasirinkti galimas su CoolTouchTM technologija, kuri užtikrina išskirtinę gaivą, nes ji sugeria perteklinę kūno šilumą ir išlaiko čiužinio užvalkalą visą laiką vėsų.

cool-touch

sensation-supreme

TEMPUR® Komforto medžiaga

Originali TEMPUR® medžiaga, pagaminta pagal NASA mokslininkų sukurtą technologiją, kuri sumažina kūno spaudimą ir absorbuoja partnerio judesius.

TEMPUR® Atraminė medžiaga

Prisitaikydama prie kūno formų ir svorio, suteikia kūnui tvirtą atramą, tolygiai atremiančią viso kūno spaudimą.

Dinaminė atramos technologija

Veikia kartu su viršutiniu TEMPUR® komforto sluoksniu , kad tvirčiau prilaikytų kūną ir suteiktų galimybę jam laisvai judėti.

DuraBase™ Technologija
Tvirtas atraminis pagrindas, kuris veikdamas kartu su viršutiniais čiužinio sluoksniais , pasižyminčiais unikaliomis TEMPUR medžiagos technologinėmis savybėmis, suteikia čiužiniui papildomą komfortą ir stipresnę atramą, tuo pačiu prailgindamas čiužinio tarnavimo laiką.

Galima rinktis: 19cm, 25cm ir 30 cm aukščius, bei papildomus išmatavimus.

tempur

Kaina

80 x 190 cm – 1062 eur
120 x 200 cm – 1385 eur
160 x 190 cm – 1872 eur
180 x 200 cm – 2097 eur
200 x 220 cm – 2265 eur

Dėl šio produkto teirautis el. paštu info@sveikatine.lt

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “TEMPUR Sensation Supreme”