Apsauginė veido kaukė

2 sluoksniai medvilnės ir 4 sluoksniai marlės
IMG_20200402_125812IMG_20200402_161956kauke
4.85 pagal 5 pirkėjų įvertinimus
(5 pirkėjų atsiliepimai)
5.90  3.90 
(1 vnt)
Išvalyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: , ,

Daugkartinė apsauginė veido kaukė yra skirta naudoti kaip prevencinė priemonė, siekiant sumažinti smulkių dalelių, mikroorganizmų ir virusų patekimą į kvėpavimo takus, esant smogui, rūkui ir mikrobiologinei taršai. Kaukė susideda iš dviejų sluoksnių medvilnės ir keturių sluoksnių marlės, viduje turi kišenėlę įsidėti papildomai apsaugai. Kaukė nėra sterili.

Kaukės apdaila gali būti kūno arba baltos spalvos. Užsakymo metu apdailos spalva yra parenkama atsitiktiniu būdu.

Sudėtis: 95 % medvilnė, 5 % poliamidas.

Dydis: universalus, skirtas suaugusiems.

Kilmės šalis: Lietuva.

Naudojimas

Prieš dėdamiesi kaukę, kruopščiai su muilu nusiplaukite rankas. Pirmiausiai kaukę užmaukite per galvą ir nuleiskite iki kaklo. Tada priglauskite kaukę prie veido, o kilpeles užkabinkite už ausų. SVARBU: įsitikinkite, kad kaukė gerai prigludo prie smakro bei nosies! Kaukės prigludimą prie veido papildomai galima reguliuoti nugarinėje kaklo srityje esančiu fiksatoriumi, tokiu būdu padidinant sandarumą. Jei pajautėte nemalonius pojūčius ausų srityje, fiksatorių šiek tiek atlaisvinkite.

Daugkartinę kaukę galima nešioti 1-2 valandas arba iki tol, kol kaukė sudrėksta.


 1. 5 iš 5

  Labai įdomus reguliavimo sprendimas. Lietuvoj dar tokio nemačiau


 2. 5 iš 5

  Kiek bandžiau kitas, su visom ilgainiui pradeda skaudėt ausis


 3. 5 iš 5

  Pradžioj atrodė didoka, bet pusdienį pranešiojau komfortiškai, į vidinę kišenėlę įsidėjau vatos diskelį su keliais arbatmwdžio aluejaus laseliais, draugiskas patarimas – nepadauginti!!! Patogi, galima atsilaisvinti. Vairuojant patogiai pasikabina ant kaklo, super!


 4. 4 iš 5

  Patiko tas, kad lengviau kvėpuoti, nei su kitomis medžiaginėmis kaukėmis, kurias turiu. Labai įdomus reguliavimas jei nori atsilaisvini ar užsiverži labiau. Dar tas, kad pasikabina ant kaklo, jei reikia kaukę nusiimti. Vertinčiau gerai, kaukes gavau labai steriliai supakuotas atskirai maišeliuose, su aprašymu prie kiekvienos kaukės, buvo malonu tokią tvarkingą siuntą gauti ir taip gan greit. Kažin ar galėčiau visą dieną išbūti, čia toks variantas kelioms valandoms išeiti, kaip ir su visomis kaukėmis.


 5. 5 iš 5

  Nuostabi kaukė. Dar tokios neturėjau. Esu su ja saugi💚❤

Parašyti atsiliepimą