Čiurnos pėdos įtvaras KT 0-3

Čiurnos pėdos įtvaras

Produkto šiuo metu neturime.

Rekomenduojamas, esant čiurnos sąnario raiščių patempimui, uždegimui; reabilitacijos laikotarpiu po raiščių plyšimo, kulkšnelių lūžio. Sutvirtina čiurnos sąnarį. Patogu ir nesudėtinga užsidėti – gali būti naudojamas vietoje elastinio tvarsčio.

Sudėtis: 52 % poliamidas, 22 % medvilnė, 16 % guma, 10 % poliesteris.

Dydis. Kad įtvaras geriausiai atliktų savo funkcijas, svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį (žr. lentelę apačioje). Teisingai parinktas įtvaras turi nesmukti, neveržti, nekelti kitų nemalonių pojūčių.

 

 

  XS S M L XL
cm 20-24 24-28 28-32 32-36 36-39

Rekomendacijos:

Dėl įtvaro dėvėjimo tikslingumo ir trukmės rekomenduojama konsultuotis su gydytoju. Patariama nedėvėti gaminio ant nuogo kūno. Nedėvėkite įtvaro, jeigu pastebėjote alerginius odos pakitimus.

Priežiūra: rekomenduojama skalbti rankomis arba švelniu režimu skalbimo mašinoje ne aukštesnės kaip 30°C temperatūros vandenyje. Nenaudokite skalbinių minkštiklių. Gaminį skalbkite ir džiovinkite užsegtą. Skalbiant skalbimo mašina, įtvarą įdėkite į specialų skalbimui skirtą maišelį. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo ugnies ir karščio.

Gamintojas: Lietuva

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Čiurnos pėdos įtvaras KT 0-3”