Daugkartinė apsauginė veido kaukė su reguliuojamu fiksatoriumi

Kaukė su reguliuojamu fiksatoriumi
Daugkartinė apsauginė veido kaukėFixalto kaukė
55 pagal 5 pirkėjų įvertinimus
(5 pirkėjų atsiliepimai)
4.50 
(vnt.)
Produkto kodas: 63000354
Kategorijos: , ,

Daugkartinė apsauginė veido kaukė yra skirta naudoti kaip prevencinė priemonė, siekiant sumažinti smulkių dalelių, mikroorganizmų ir virusų patekimą į kvėpavimo takus, esant smogui, rūkui ir mikrobiologinei taršai. Kaukę sudaro trys sluoksniai:  du medvilnės ir tarpinis flizelino. Kaukė nėra sterili.

Sudėtis: 95 % medvilnė, 5 % poliamidas.

Dydis: universalus, skirtas suaugusiems.

Naudojimas

Prieš dėdamiesi kaukę, kruopščiai su muilu nusiplaukite rankas. Pirmiausiai kaukės virvutę užmaukite per galvą ir nuleiskite ant kaklo. Tada priglauskite kaukę prie veido, o kilpeles užkabinkite už ausų. SVARBU: įsitikinkite, kad kaukė gerai prigludo prie smakro bei nosies! Kaukės prigludimą prie veido papildomai galima reguliuoti nugarinėje kaklo srityje esančiu fiksatoriumi, tokiu būdu padidinant sandarumą. Jei pajautėte nemalonius pojūčius ausų srityje, fiksatorių šiek tiek atlaisvinkite. Ypač patogu, kad nenaudojamą kaukę atlaisvinę fiksatorių galite pasikabinti ant krūtinės.

Daugkartinę kaukę galima nešioti 1-2 valandas arba iki tol, kol kaukė sudrėksta.

Priežiūra

Rekomenduojama skalbti rankomis – pasigaminkite šilto vandens ir muilo tirpalą, į kurį pamerkite kaukę ir atsargiai ją patrinkite. Išskalaukite po tekančio vandens srove. Dezinfekuokite pasirinktu būdu. Lyginti rekomenduojama per ploną audinį.

Kilmės šalis: Lietuva.


 1. 5 iš 5

  Labai mėgstama mano kaukė – maloni veidui, ypač patogi konstrukcija, nes kai nereikia – gali tiesiog kaboti ant kaklo; jei eini iš parduotuvės į parduotuvę – lauke ar mašinoj patogu nusiimti ir vėl užsidėti – kaukė netampa “pasmakriuku”, nereikia grūsti į kišenę ar pan.. Rekomenduoju drąsiai.


 2. 5 iš 5

  Esu mokytoja. Aš tą kaukę įsimylėjau, ji grynai mano, nes taip patogu, kai kabo; o tai padedi ant stalo, uždedi sąsiuvinius, ieškok paskui – o čia pasikabini ir kabo – niekas taip protingai nesugalvojo 🙂
  Kitas tris paėmiau vyrui ir vaikui bei atsarginę.
  Aušra


 3. 5 iš 5

  Nelabai mėgstu kaujes, bet situacija yra tokia, kokia yra – jos būtinos, todėl labai džiaugiuosi, kad pagaliau atsirado šis modelis: patogus dėvėti, patogus nepamiršti. Taigi – REKOMENDUOJU!


 4. 5 iš 5

  Patogi. Tikrai. Tas sprendimas, kai nereikia, kabo ant kaklo, žiauriai konstruktyvus. Pagarba!


 5. 5 iš 5

  Puikus produktas, puikiai tinka vaikams, kurie pamiršta pasiimti kaukę, nes ji visada gali kabėti ant kaklo. Taip pat reguliuojasi pagal kiekvieno žmogaus veido struktūrą. Puiki medžiaga maloni prie veido odos. Labai džiaugiuosi pirkiniu

Parašyti atsiliepimą