Juosmens – kryžkaulio įtvaras KR 0-26

KR 0-26
Juosmens įtvaras KR 0-26Juosmens-kryžkaulio įtvaras KR 0-26
65.00 
(vnt)
Išvalyti
Produkto kodas: 630*0215
Kategorijos: , ,

Tvirtai fiksuoja juosmeninę stuburo dalį. Riboja judesius. Su standžiais modeliuojamaisiais fiksatoriais ir papildomu reguliuojamu užsegimu.

Rekomenduojamas: po traumų, operacijos; esant juosmens srities skausmams po radikulito, paūmėjus osteochondrozei.

Sudėtis: 40.5 % poliamidas, 23 % elastanas, 19.5 % medvilnė, 17 % poliesteris.

Dydis: Kad įtvaras geriausiai atliktų savo funkcijas, svarbu pasirinkti tinkamą jo dydį (žr. lentelę apačioje). Teisingai parinktas įtvaras turi nesmukti, neveržti, nekelti kitų nemalonių pojūčių.

Rekomendacijos: dėl gaminio dėvėjimo tikslingumo ir trukmės rekomenduojama konsultuotis su gydytoju, ypač šiais atvejais: esant odos pažeidimams atitinkamoje kūno vietoje, kraujotakos sutrikimams, širdies nepakankamumui. Prieš juosiantis įtvarą, nepatariama tepti juosmens srities tepalais, losjonais ar kitais riebiais preparatais. Nedėvėkite įtvaro, jeigu atsirado alerginių odos pakitimų ar kitų nemalonių pojūčių.

Priežiūra

Rekomenduojama skalbti rankomis arba švelniu režimu skalbimo mašinoje ne aukštesnės kaip 30°C temperatūros vandenyje. Nenaudokite skalbinių minkštiklių. Gaminį skalbkite ir džiovinkite užsegtą. Prieš skalbdami, iš gaminio ištraukite metalinius fiksatorius. Skalbiant skalbimo mašina, įtvarą įdėkite į specialų skalbimui skirtą maišelį. Džiovinkite kambario temperatūroje toliau nuo šildymo prietaisų ir tiesioginių saulės spindulių. Saugokite nuo ugnies ir karščio.

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Juosmens – kryžkaulio įtvaras KR 0-26”