Kelio įtvaras KT 3-9-1

Kelio įtvaras
25 pagal 1 pirkėjo įvertinimą
(1 pirkėjo atsiliepimas)
40.00 
(Vnt.)
Išvalyti

Kelio įtvaras anatomiškai išformuotas su lanksčiais šoniniais fiksatoriais optimaliai apspaudžia ir lengvai sutvirtina kelio sąnarį. Silikoninis žiedas stabilizuoja kelio girnelę taisyklingoje padėtyje.

Kelio įtvaras rekomenduojamas dėvėti: esant kelio skausmui, sąnario kremzlės ligoms, ydingai kelio girnelės padėčiai, kelio sąnario raiščių ir raumenų patempimui, artrozei, osteoartritui, sinoviitams, chondritams, įvairios kilmės girnelės osteochondropatijoms, kelio sąnario srities sausgyslių, sąnarinių maišelių (bursų) uždegimui, blauzdikaulio šiurkštumos osteochondropatijai, girnelės nestabilumui, girnelės savojo raiščio uždegimui, traumų prevencijai.

Ypatumai:

– Metaliniai lankstūs šoniniai fiksatoriai, besiūle technologija pritvirtinti vidinėje pusėje – tvirtesnei fiksacijai;
– silikoninis žiedas tolygiai paskirsto kelio sąnariui tenkantį krūvį bei išlaiko įtvarą reikiamoje vietoje;
– speciali konstrukcija garantuoja dėvėjimo komfortą.

Sudėtis: 46% poliamidas, 37% guma, 10% viskozė, 7% elastanas.

PASTABA: matuojame, sulenkus koją 30°, šlaunies apimtį – į viršų 14 cm nuo kelio sąnario vidurio, blauzdos apimtį – į apačią 12 cm nuo kelio sąnario vidurio.

 

Kilmės šalis : Lietuva

Kitus kelio įtvarus rasite čia.


  1. 2 iš 5

    Pirmas koks nepatogumas, tai šis įtvaras smunka-silikoninė guma nelaiko, t.y. neturi sukibimo su oda. Kitas nepatogumas: pirkau abiem kojom, tai kairės kojos įtvaras dar ir susisuka, o dėl to kad yra ne vientisai pagaminti, o susiūti šone. Kitaip tariant yra išformuota tik vienai kojai.. šitas įtvaras jei susiuvamas,tai turi būti dėšinė ir kairė, o ne abiem kojom vienodas….

Parašyti atsiliepimą