Vyniojamasis tvarstis – Pilkas

incrediwear tvarstis 5 cm
incrediwear tvarstis 13 cm
14.90 62.90  10.43 44.03 
Išvalyti
Produkto kodas: 650/0414
Kategorijos: ,

INCREDIWEAR vyniojamojo tvarsčio audinyje yra aktyviųjų medžiagų (anglies ir germanio), kurios gerina kraujo apytaką. Dėl to mažėja uždegimas, skausmas ir sustingimas, spartėja gijimas. INCREDIWEAR aktyviosios medžiagos – tai puslaidininkiai, kuriuos stimuliuoja kūno išskiriama šiluma, kai audinys liečiasi su oda. Dėvint INCREDIWEAR vyniojamąjį tvarstį, poveikis ir palengvėjimas jaučiamas iš karto.

INCREDIWEAR vyniojamasis tvarstis (5 cm) gerina kraujo apytaką ir spartina gijimą, mažina skausmą, slopina uždegimą, kilusį dėl smūgio ar pernelyg intensyvių treniruočių sukeltų traumų, ūminių ar lėtinių traumų (galinčių sukelti sąnarių skausmą), sąstingio ir pertempimo. INCREDIWEAR vyniojamąjį tvarstį (5 cm) galima dėvėti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę.

REKOMENDUOJAMA DĖVĖTI:
INCREDIWEAR vyniojamąjį tvarstį galima dėvėti su bet kuria INCREDIWEAR mova. INCREDIWEAR vyniojamąjį tvarstį dėvėkite kartu su kelio, kojos, kulkšnies, nugaros/liemens arba rankos movomis.

PRIEŽIŪRA:
INCREDIWEAR vyniojamasis tvarstis lengvai skalbiamas: palikite jį nesuvyniotą ir lipnią (susegimo) juostelę prisekite prie tvarsčio. Įdėkite į skalbimo maišelį arba pagalvės užvalkalą. Skalbkite šiltame arba šaltame vandenyje, galima džiovinti džiovyklėje žemoje temperatūroje. Nebalinti, nelyginti, nevalyti cheminiu būdu.

SPECIFIKACIJA IR AUDINIO SUDĖTIS:
Medicinos priemonė, I klasė. 70 % poliesteris (įausta anglis ir germanis), 15 % nailonas, 15 % elastanas. INCREDIWEAR vyniojamieji tvarsčiai siūlomi dviejų dydžių – 5 cm ir 13 cm. Ilgis (neištempto): 168 cm (5 cm ) ir 289 cm (13 cm)

Kilmės šalis : JAV

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vyniojamasis tvarstis – Pilkas”