Ortopedinė kuprinė Ergo Bag CrawlBear

Ortopedinė kuprinė Ergo Bag CrawlBear
(Vnt.)

Produkto šiuo metu neturime.

Produkto kodas: N/A
Kategorijos: ,

Ortopedinė kuprinė Ergo Bag CrawlBear tai išskirtinio dizaino ir patogumo ieškantiems tėveliams bei jų vaikams. Šių gamintojų kuprinės pasižymi išskirtinėmis savybėmis:

Ergonomiškumas

Jo dėka – kuprinės dėvėjimas taps malonumu, o ne būtinybe! Kuprinės diržai yra minkšti,  nuo svorio neįsirėžia į pečius, o šiltuoju metu laiku audinys neprakaituoja ir nesukelia diskomforto. Ergobag ortopedinė kuprinė dėka klubus juosiančio diržo, svorį perskirsto nuo pečių tvirtesnei vaiko kūno daliai – klubams, todėl tai padeda formuoti taisyklingą laikyseną. Atsižvelgus į tai, jog vaikai yra labai aktyvūs, Ergo Bag CrawlBear ortopedinė kuprinė gerai priglunda prie nugaros – taip užtikrinant mažesnę sukimosi jėgą.

Išskirtinis dizainas

Kuprinės paskirtis augti kartu su vaiku, padedant lavintis jo vaizduotei ir kūrybiškumui. Keisdamas ženkliukus, kiekvienas vaikas pats gali susikurti norimą dizainą. Ortopedinė kuprinė Ergo Bag CrawlBear unikali ne tik tuo, jog vaikas gali keisti jos dizainą, tačiau kartu galima prisidėti daug šaunių priedų, pvz. sportinį krepšį. Jį galima pritvirtinti taip, jog svoris tolygiai pasiskirstytų ir nebūtų apkrovos tik vienoje pusėje. Taip pat vaikas jo nepamirš, pvz. autobuse.

Tvarumas

Kuprinės yra pagamintos iš audinių, kurie 100 % pagaminti iš perdirbtų plastikinių butelių. Plastikos atliekos įgyja naują paskirtį, o natūralūs ištekliai taupomi. Mokyklinėmis kuprinėmis jau virtę apie 15 milijonų PET butelių. Ergo Bag kūrėjai pasirūpino ne tik kuprinių pagaminimu, tačiau ir kasdieniu vaiko naudojimu: priekinė kišenė skirta gėrimui ir priešpiečių dėžutei įsidėti. Jeigu gėrimas iš butelio išsipils – nieko baisaus. Dėl drėgmei atsparaus audinio kuprinės viduje esančios knygos išliks sausos.

Matomumas

Ant kuprinės yra pritvirtinti šviesą atspindintys atšvaitai, todėl vaikai yra gerai matomi tamsoje, o papildomus fluorescencinius saugos lipdukus prie „Ergobag“ kuprinės galima pritvirtinti užtrauktukais.

Dėl šių prekių teirautis el. paštu info@ortopedija.lt

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ortopedinė kuprinė Ergo Bag CrawlBear”