Ortopedinė kuprinė Ergo Bag Karoala

Ortopedinė kuprinė Ergo Bag Karoala
99.90 
(Vnt.)
Valyti
Produkto kodas: N/A
Kategorijos: , ,

Ortopedinė kuprinė Ergo Bag Karoala savo unikalumu nustebins tiek mažuosius, tiek jų tėvelius. Pirmoji diena mokykloje būna ypatinga, todėl jai reikia ir ypatingos kuprinės. Ortopedinė kuprinė Ergo Bag Karoala pasižymi savo universalumu. Kuprinė taps puikiu pagalbininku Jūsų vaikui nuo pradinės klasės iki mokyklos baigimo atestato įteikimo.

Ergonomiškumas

Ergobag ortopedinė kuprinė dėka klubus juosiančio diržo, svorį perskirsto nuo pečių tvirtesnei vaiko kūno daliai – klubams. Kuprinės tobulai pritaikomos prie ūgio ir auga kartu su vaiku, tai reiškia, jog kiekvienais metais nereikės pirkti vis naujos kuprinės. Diržai minkšti, nuo svorio neįsirėš į vaiko pečius ir nesukels diskomforto. Krūtinės dirželis ir klubus juosiantis diržas užtikrina, jog Ergo Bag Karoala kuprinė gerai priglustų prie nugaros – taip užtikrinant mažesnę sukimosi jėgą. Užtraukimo virvelė automatiškai suspaudžia turinį, tai dar labiau sumažina apkrovą ir žymiai palengvina kuprinę.

Pritaikomas dizainas

Keisdamas ženkliukus, kiekvienas vaikas pats gali susikurti kuprinės išvaizdą. Lavindamas savo vaizduotę, kiekvienas vaikas gali susikurti kiek daugiau nei 25 skirtingas temas, kurios lydės visą mokymosi pradinėje mokykloje laikotarpį. Kuprinė unikali ne tik tuo, jog vaikas gali keisti jos dizainą, tačiau kartu galima prisidėti daug šaunių priedų, pvz. sportinį krepšį. Jį galima pritvirtinti taip, jog svoris tolygiai pasiskirstytų ir nebūtų apkrovos tik vienoje pusėje. Taip pat vaikas jo nepamirš, pvz. autobuse.

Tvarumas

Kuprinės yra pagamintos iš audinių, kurie 100 % pagaminti iš perdirbtų plastikinių butelių. Plastikos atliekos įgyja naują paskirtį, o natūralūs ištekliai taupomi. Mokyklinėmis kuprinėmis jau virtę apie 15 milijonų PET butelių. Ergo Bag kūrėjai pasirūpino ne tik kuprinių pagaminimu, tačiau ir kasdieniu vaiko naudojimu: priekinė kišenė skirta gėrimui ir priešpiečių dėžutei įsidėti. Jeigu gėrimas iš butelio išsipils – nieko baisaus. Dėl drėgmei atsparaus audinio kuprinės viduje esančios knygos išliks sausos.

Matomumas

Ant kuprinės yra pritvirtinti šviesą atspindintys atšvaitai, todėl vaikai yra gerai matomi tamsoje, o papildomus fluorescencinius saugos lipdukus prie „Ergobag“ kuprinės galima pritvirtinti užtrauktukais.

Plačiau apie gamintoją ir kitus jo gaminius  informacijos galite rasti čia: http://www.ergobag.com/us/

 

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ortopedinė kuprinė Ergo Bag Karoala”