SIESTA BLACK vidpadžiai 2854 Pedag

siesta-black
siesta-black-padukai
55 pagal 2 pirkėjų įvertinimus
(2 pirkėjų atsiliepimai)
15.00 
(Pora)
Valyti

padukai aukstakulniams
Leiskite savo pėdoms mėgautis komfortu ilgų apsipirkinėjimų arba ekskursijų metu. Prilaiko ir nukrauna pėdas. Paminkštinta vieta po padikaulių galvutėmis. Lankstūs.
siesta
Sudėtis: natūrali oda ir anglies pluoštas

Dydžiai: balti: 36-41

Kilmės šalis: Vokietija.

Daugiau informacijos gamintojo tinklapyje.

 

 

Yra ir juodi. Su minkštomis atramomis skliautams. Iš natūralios odos, su aktyvuotos anglies filtru, todėl sugeria drėgmę bei neutralizuoja kvapus. Tinka ir aukštakulniams.


  1. 5 iš 5

    Nors iki šiol buvau gana skeptiškai nusiteikusi dėl įdėklų reikalingumo, tačiau noras išvengti pėdos deformacijos privertė į juos pasigilinti labiau. Na, o jų yra labai įvairios paskirties… Kadangi nebuvau nieko bandžiusi, tad pas mane atsirado pakankamai universalūs, skersinį skliautą prilaikantys firmos „Pedag“ įdėklai „Siesta“. Juos pritaikiau laisvalaikio avalynei (uždarai), o kadangi mėgstu aktyvų laisvalaikį ir daug vaikščioti bei kaip tik prasidėjo atostogos, įdėklų teikiamas komfortas pasijautė itin greitai. Juokiuosi, kad jau po poros dienų tapau nuo jų tiesiog priklausoma ir kitos avalynės, į kurią šių įdėklų negalėjau įsidėti, tiesiog nebeavėjau 🙂


  2. 5 iš 5

    Dėl vis dažniau atsirandančio diskomforto vaikštant su plokščiapade avalyne, nusprendžiau išbandyti lengviausią preinamą sprendimą – įdėklus. Nesigailiu! Tikrai daug maloniau, kai įdėklas prilaiko pėdos įlinkį!

Palikite atsiliepimą