E. parduotuvės taisyklės

1. Bendrosios nuostatos

1.1 Ortopedija.lt internetinės parduotuvės (toliau – Parduotuvė) taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos, Klientui teikiant užsakymą internetinėje Ortopedija.lt Parduotuvėje.
1.2 Ortopedija.lt turi teisę koreguoti Parduotuvės Taisykles. Klientui apsiperkant Parduotuvėje, taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo momentu.
1.3 Klientui nesuteikiama galimybė pateikti prekių užsakymą Ortopedija.lt, kol jis nepatvirtina, jog yra susipažinęs su Parduotuvės Taisyklėmis. Visais atvejais laikoma, jog Klientas susipažino su Taisyklėmis ir joms pritaria, jeigu užsakydamas prekes, jis uždeda varnelę prie paslaugų teikimo sąlygų ir paspaudžia „Patvirtinti užsakymą“. Tais atvejais, kai Klientas iš dalies ar visiškai nepritaria visoms arba tam tikrai Taisyklių daliai, jis turi neteikti užsakymo elektroniniu būdu Ortopedija.lt.
1.4 Ortopedija.lt atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Klientas, neatsižvelgdamas į jam teikiamas rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažino su Parduotuvės Taisyklėmis, nors jam tokia galimybė buvo suteikta.

2. Privatumo politika

Norėdami užtikrinti Jūsų asmens duomenų valdymo skaidrumą, dalinamės, kokiems tikslams yra renkami Jūsų asmens duomenys, kaip mes juos valdome, ko imamės jiems apsaugoti ir kaip, esant poreikiui, Jūsų duomenys galima būtų pašalinti iš šių sąrašų.

2.1 Kaip mes gauname Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis mes gauname iš:

1) tiesiogiai iš Jūsų – pildant užsakymo formą internetu, lojalumo kortelių anketas, loterijos formas;

2) iš oficialių trečiųjų asmenų, kurie dalyvauja pirkimo procese – bankų ar kitų Jūsų apmokėjimą priimančių bendrovių;

3) iš surinktų slapukų Jūsų naršyklėje. Daugiau sužinoti apie slapukus galite čia.

2.2 Kokius duomenis mes tvarkome ir kodėl?

Šiuo metu mes kaupiame tokius duomenis:

1) Kontaktinę Jūsų informaciją (prekių pristatymo adresą, Jūsų telefono numerį, elektroninio pašto adresą, Jūsų Vardą ir Pavardę). Šių duomenų mums reikia tam, kad galėtume Jums pristatyti prekes.

2) Būtinąją finansinę informaciją (t.y., ar Jūs esate atlikę apmokėjimą už prekes, kada buvo atliktas Jūsų pavedimas). Ši informacija yra naudojama, tvarkant Jūsų užsakymą.

3) Prekybinę informaciją – Jūsų perkamos prekės informaciją, be kurios negalėtume tiksliai įvykdyti Jūsų užsakymo. 😊

4) Jūsų naršyklės duomenis, padedančius mums tobulinti mūsų svetainės veikimą ir pritaikyti jos funkcionalumą pagal Jūsų poreikius.

5) Kontaktinę informaciją tiesioginės rinkodaros tikslais – Jūsų el. pašto adresą bei telefono numerį, tam, kad galėtume Jus informuoti apie geriausius pasiūlymus ir išskirtines kainas! Pažadame, jog esame neįkyrūs ir naujienlaiškius Jums siunčiame tik esant puikiam pasiūlymui 😊

2.3 Kam perduodame Jūsų duomenis?

Jūsų asmens duomenis saugome ir trečiosioms šalims neperduodame, nebent esant privalomam būtinumui ir Jūsų užsakymo tinkamam įvykdymui, pavyzdžiui:

1) AB „Ortopedijos technika“ aptarnaujančioms įmonėms – siuntų tarnyboms, finansinėms įstaigoms ir pan.

2) kompetentingoms valstybės institucijoms, pavyzdžiui valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, konkurencijos tarnybai ir pan. teisės aktų nustatytais atvejais.

2.4 O jeigu nebenorite būti mūsų kontaktų sąraše?

Jokių problemų! Atsisakyti mūsų naujienlaiškio galite paspaudę bet kurio naujienlaiškio pabaigoje esančią nuorodą, arba susisiekę su mumis el. paštu info@sveikatine.lt.

3. Užsakymo pateikimo tvarka ir sąlygos

3.1 Klientas, apsilankęs Ortopedija.lt Parduotuvės internetiniame puslapyje, pasirenka jam patinkančias prekes. Jo pasirinkimo pagrindu suformuojamas prekių krepšelis.
3.2 Suformavus prekių krepšelį, Klientas turi suvesti duomenis, būtinus pasirinktoms prekėms pristatyti (žr. 2.1 punktą): savo vardą, pavardę, adresą, kuriuo bus pristatomos prekės, telefono numerį, elektroninį paštą bei papildomą informaciją, kuri gali būti svarbi, pristatant užsakytas prekes.
3.3 Prieš patvirtindamas užsakymą, Klientas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi ir atitinka jo pageidavimus. Koreguoti asmeninius duomenis, būtinus prekių pristatymui, Klientas gali ir po užsakymo pateikimo. Patvirtinti užsakymą Klientas gali tik tada, kai pažymi, jog yra susipažinęs ir sutinka su Ortopedija.lt Parduotuvės Taisyklėmis.
3.4 Klientui patvirtinus užsakymą, jis nusiunčiamas Ortopedija.lt. Užsakymas laikomas pateiktu nuo to momento, kai jį gauna Ortopedija.lt. Kartu tai laikoma, jog tarp Kliento ir Ortopedija.lt yra sudaryta sutartis. Tačiau tokia sutartis laikoma vykdytina tik nuo to momento, kai Ortopedija.lt gauna patvirtinimą iš banko apie atsiskaitymą už užsakytas prekes arba pati Ortopedija.lt patvirtina pirkėjui prekės rezervaciją el. paštu, jei už prekę bus atsiskaitoma grynaisiais pinigais prekės atsiėmimo vietoje – viename iš AB „Ortopedijos technika“ fizinių parduotuvių.
3.5 Pranešimo Ortopedija.lt apie apmokėjimo gavimą momentas laikomas sutarties tarp Kliento ir Ortopedija.lt vykdymo pradžios momentu.

4. Garantiniai įsipareigojimai

4.1 Ortopedija.lt parduoda prekes, atitinkančias užsakyme numatytas sąlygas. Tais atvejais, kai Klientui perduotos prekės neatitinka tam tikrų užsakymo reikalavimų, Klientas sutinka pirmiausia nedelsiant pranešti apie tai telefonu 8 37 312673, o Ortopedija.lt įsipareigoja imtis visų veiksmų esamiems trūkumams pašalinti, jeigu tokie trūkumai atsirado dėl Ortopedija.lt ar jos vardu veikiančių trečiųjų asmenų kaltės. Ortopedija.lt per protingą, su Klientu suderintą terminą, pašalina trūkumus, o jų nepašalinus, Klientas turi teisę savo teises ginti LR Civiliniame Kodekse numatyta tvarka.
4.2 Ortopedija.lt įsipareigojimai prekių atžvilgiu:
4.2.1 Tais atvejais, kai konkrečių prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Ortopedija.lt įsipareigoja tokias prekes Klientui parduoti taip, kad jam būtų suteikiama reali galimybė prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.
4.2.2 Ortopedija.lt įsipareigoja perduoti prekes tinkamos kokybės bei atitinkančias užsakyme numatytus reikalavimus.
4.2.3 Ortopedija.lt įsipareigoja pateikti Klientui užsakyme nurodytą prekių kiekį bei asortimentą.
4.2.4 Tais atvejais, kai užsakyme numatomas tam tikras daiktų komplektas, Ortopedija.lt įsipareigoja pateikti visus į daiktų komplektą įeinančius daiktus.
4.2.5 Prekės pristatomos supakuotos pagal jų pobūdį, siekiant, kad prekės būtų tinkamos naudoti pagal paskirtį.

5. Baigiamosios nuostatos

5.1 Sutartis sudaroma, vykdoma ir visas bendravimas tarp Kliento ir Ortopedija.lt vyksta valstybine kalba.
5.2 Vartojimo ginčus neteismine tvarka sprendžiantis subjektas: Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, adresas Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, www.vvtat.lt
Elektroninis ginčų sprendimas.
5.3 Įsigydami „Ortopedijos technika“ produktus e.parduotuvėje www.ortopedija.lt sutinkate, kad jūsų duomenys gali būti naudojami įmonės rinkodaros tikslais. Įmonė įsipareigoje šiuos duomenis saugoti ir neperduoti jų tretiesiems asmenims.