73-iasis gimtadienis su naujomis medicinos paslaugomis

                              ortopedijos-technikos-registratura    reabilitologas-v-trumpickas-konsultuoja-zalgirieti-p-jankuna

„Ortopedijos technika, didžiausia įmonė Baltijos šalyse, gaminanti ortopedijos technines priemones ir šiandien švenčianti 73-iąjį gimtadienį, savo gaminius eksportuojanti į 17 šalių ir įkūrusi specializuotų parduotuvių tinklą „Sveikatinė,“ šiemet didžiausią augimą ir plėtrą planuoja medicinos paslaugų sektoriuje.

Kasmet virš 60 tūkst. klientų aptarnaujanti įmonė pasitikėjimą yra įgijusi ne tik pacientų, bet ir gydytojų tarpe.

Čia konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos gydytojų komanda: vaikų ir suaugusiųjų ortopedai traumatologai, kraujagyslių chirurgai, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojai, neurologai, endokrinologai, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojai, logoterapeutai, dermatovenerologai, proktologai, echoskopuotojai, rentgenologai, pėdų priežiūros specialistai ir kiti savo sričių profesionalai.

                               Gydytojo konsultacija    redcord-terapija

Dar didesnis paslaugų asortimentas

Šiemet pradėtos teikti dermatologijos ir logoterapijos paslaugos tiek vaikams, tiek ir suaugusiems.

Naujai duris atvėrusiame vaikų ortopedijos centre konsultuojami ir kompleksiškai gydomi vaikai, esant netaisyklingai laikysenai, stuburo iškrypimams, pėdų problemoms, po traumų ir operacijų.

                        logopedes-konsultacija   deramtologes konsultacija

Chirurgijos skyriuje atliekamos artroskopinės peties, alkūnės, riešo, plaštakos, kelio, čiurnos ir kitų sąnarių, pėdą koreguojančios operacijos, lazerine technologija gydomos išsiplėtusios venos. Prireikus chirurginio gydymo metu taikoma regeneracinė kamieninių ląstelių terapija. Tai inovatyvus gydymo procesas, išsiskiriantis savo natūralumu ir beveik dvigubai paspartinantis fiziologinius pažeistų audinių gijimo ir atsikūrimo mechanizmus.

Vasario pradžioje pirmą kartą Lietuvoje „Ortopedijos technika“ klinikoje atlikta unikali artroskopinė dekompresinė peties operacija, panaudojant OrthoSpace InSpace biologinį implantą. Tai viena naujausių minimalios invazijos technologijų, leidžianti efektyviai išspręsti skausmo problemą ir atstatyti peties funkciją.

„Ir toliau stengsimės, kad moderniausios medicinos pasaulio galimybės būtų prieinamos Lietuvos pacientams. Mūsų siekis – visada būti laipteliu aukščiau negu buvome vakar“, – teigė AB „Ortopedijos technika“ medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

                          balionine-dekompresine-peties-operacija   operacija

Pažangios reabilitacijos metodikos

 „Yra toks garsus posakis – visi traumuotų sportininkų keliai veda į „Ortopedijos techniką“, – šmaikštauja ambulatorinės reabilitacijos vadovas, fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Vytenis Trumpickas. Savo pareiškimą gydytojas suskumba argumentuoti: „Daugelis sportininkų dėl specialistų kvalifikacijos ir operatyvumo renkasi mūsų kliniką, nes čia gauna visą aptarnavimą nuo – iki: profesionalias konsultacijas, tyrimus, chirurginį gydymą, atsakingą priežiūrą reabilitacijos metu. Reabilitacijoje taikomos tokios pat pažangios metodikos kaip žymiausiose Amerikos ir Europos klinikose: kineziterapija su moderniausia įranga, mankštos baseine su bėgtakiais, masažai, plačios fizioterapijos galimybės“.

Šiuo metu klinikoje po sudėtingos operacijos į reabilitacijos procedūras vaikšto krepšininkas Gediminas Orelikas, visai neseniai išoperuota garsiausia Lietuvoje dziudo ir sambo imtynininkė Santa Pakenytė – po kelio traumos jai atlikta kryžminių raiščių plastika.

Žalgiriečiui Pauliui Jankūnui nuo mikrotraumų sukeltų skausmų išsivaduoti padėjo regeneracinė ląstelių terapija –  trombocitais praturtintos plazmos injekcijos. Šiai dienai tai bene populiariausias būdas sportinėms traumoms gydyti, nes yra visiškai saugus ir patikimas, lenkiantis cheminius vaistus savo natūralumu ir ilgalaikiu efektyvumu.

Krepšininkui Edgarui Ulanovui ortopedų technikų individualiai pagaminta skaidri veido apsauga leido iškart po nosies traumos sugrįžti į aikštelę ir padėti komandos draugams visu pajėgumu siekti pergalės.

Nuo šiol – gydomoji mankšta ir baseine  

Greta įprastinių kineziterapijos procedūrų salėje atliekamos ir gydomosios mankštos vertikalioje vonioje, pasitelkiant modernią povandeninę įrangą: vandens dviratį, povandeninį bėgimo takelį, tempimo plokštumą, trapeciją ir kt.

„Ortopedijos technika“ baseinas ypatingas tuo, kad jame naudojama inovatyvi ir itin saugi vandens filtravimo ir cheminio paruošimo sistema, tinkanti jautriems ir alergiškiems žmonėms, netgi kūdikiams.

                               dsc01940a

Komentarų nėra

Parašykite komentarą