Įmonė

Pradėjusi veiklą 1945 m., šiandien AB „Ortopedijos technika“ yra privataus kapitalo įmonė, didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse. Įmonėje 2001 metais įdiegta ir nuolat atnaujinama kokybės vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus, bei 2016 metais įdiegta sveikatos priežiūros paslaugų vadybos sistema, atitinkanti LST EN 15224:2017 standarto reikalavimus.

AB „Ortopedijos technika“ savo veikloje vadovaujasi siekiu prisidėti prie šalies gyventojų sveikatos grąžinimo bei susirgimų profilaktikos, siūlant tik aukštos kokybės vartotojų lūkesčius tenkinančias ir juos viršijančias šiuolaikiškas medicinos paslaugas ir modernias ortopedijos technines priemones: individualūs galūnių protezai, įtvarai sportui ir reabilitacijai, individuali ortopedinė avalynė, avalynės įdėklai, ir kt. Įmonės gaminamų gaminių ir kitų žinomų gamintojų produkciją, skirtą judėjimui palengvinti, rasite 10-tyje specializuotų parduotuvių ,,Sveikatinė“ bei bendradarbiaujančiose vaistinėse visoje Lietuvoje.

AB „Ortopedijos technika“ yra sveikatos technologijų klasterio „iVita“ ir sveikatos priežiūros klasterio „LTHealth“ narė.

Kokybės garantai: dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, nuolatinis specialistų kvalifikacijos kėlimas, investicijos į pažangias technologijas, bendradarbiavimas su medicinos ekspertais bei pacientų organizacijomis.

 

pdf-min Kokybės sertifikatas

pdf-min Kokybės sertifikatas

„Gijos Klinikos“ – naujas „Ortopedijos technika“ medicinos paslaugų Kaune vardas

Pacientams siūlomas aukščiausios kokybės kompleksinis gydymas „nuo – iki“:
  • ,,Gijos Klinikų” Konsultacijų, diagnostikos ir terapijos centre konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos specialistai, taikoma ambulatorinė reabilitacija suaugusiems ir vaikams, atliekami tyrimai ir diagnostika;
  • ,,Gijos Klinikų” Chirurgijos centre atliekamos plataus spektro chirurginės operacijos;
  • ,,Gijos Klinikų” Fizinės medicinos ir reabilitacijos centre taikomas kompleksinis reabilitacinis gydymas stacionare.

Kaune susikoncentravęs didžiausias medicinos paslaugų spektras, tačiau AB ,,Ortopedijos technika” filialai įsikūrę ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje.

Pripažinimas pasaulyje

Įmonės produkcija eksportuojama į Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Skandinaviją, Jungtinius Arabų Emyratus ir kitas pasaulio šalis.
Didžiąją pardavimų dalį sudaro individuali ortopedinė avalynė ir įdėklai į avalynę. Eksportas kasmet auga.
imones ivaizdine nuotrauka