Įmonė

Pradėjusi veiklą 1945 m., šiandien AB „Ortopedijos technika“ yra privataus kapitalo įmonė, didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse. Įmonėje įdiegta ir nuolat atnaujinama kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.

AB „Ortopedijos technika“ savo veikloje vadovaujasi siekiu prisidėti prie šalies gyventojų sveikatos grąžinimo bei susirgimų profilaktikos, siūlant tik aukštos kokybės vartotojų lūkesčius tenkinančias ir juos viršijančias šiuolaikiškas medicinos paslaugas ir modernias ortopedijos technines priemones: individualūs galūnių protezai, įtvarai sportui ir reabilitacijai, individuali ortopedinė avalynė, avalynės įdėklai, ir kt. Įmonės gaminamų gaminių ir kitų žinomų gamintojų produkciją, skirtą judėjimui palengvinti, rasite 11-oje specializuotų parduotuvių ,,Sveikatinė“ bei bendradarbiaujančiose vaistinėse visoje Lietuvoje.

Kokybės garantai: dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, nuolatinis specialistų kvalifikacijos kėlimas, investicijos į pažangias technologijas, bendradarbiavimas su medicinos ekspertais bei pacientų organizacijomis.

 

pdf-min Kokybės sertifikatas

„Gijos Klinikos“ – naujas „Ortopedijos technika“ medicinos paslaugų Kaune vardas

Pacientams siūlomas aukščiausios kokybės kompleksinis gydymas „nuo – iki“:
  • ,,Gijos Klinikų” Konsultacijų, diagnostikos ir terapijos centre konsultuoja aukščiausios kvalifikacijos specialistai, taikoma ambulatorinė reabilitacija suaugusiems ir vaikams, atliekami tyrimai ir diagnostika;
  • ,,Gijos Klinikų” Chirurgijos centre atliekamos plataus spektro chirurginės operacijos;
  • ,,Gijos Klinikų” Fizinės medicinos ir reabilitacijos centre taikomas kompleksinis reabilitacinis gydymas stacionare.

Kaune susikoncentravęs didžiausias medicinos paslaugų spektras, tačiau AB ,,Ortopedijos technika” filialai įsikūrę ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje.

Pripažinimas pasaulyje

Įmonės produkcija eksportuojama į Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Skandinaviją, Jungtinius Arabų Emyratus ir kitas pasaulio šalis.
Didžiąją pardavimų dalį sudaro individuali ortopedinė avalynė ir įdėklai į avalynę. Eksportas kasmet auga apie 30 %.
imones ivaizdine nuotrauka