Įmonė

Patirtis ir kokybė

Pradėjusi veiklą 1945 m., šiandien AB „Ortopedijos technika“ yra privataus kapitalo įmonė, didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse. Įmonėje įdiegta ir nuolat atnaujinama kokybės vadybos sistema, atitinkanti ISO 9001:2008 standarto reikalavimus.

AB „Ortopedijos technika“ savo veikloje vadovaujasi siekiu prisidėti prie šalies gyventojų sveikatos grąžinimo bei susirgimų profilaktikos, siūlant tik aukštos kokybės vartotojų lūkesčius tenkinančias ir juos viršijančias modernias ortopedijos technines priemones ir paslaugas.

Kokybės garantai: dalyvavimas tarptautiniuose projektuose, nuolatinis specialistų kvalifikacijos kėlimas, investicijos į pažangias technologijas, bendradarbiavimas su medicinos ekspertais bei pacientų organizacijomis.

pdf-min Kokybės sertifikatas

Paslaugų įvairovė

Lietuvos pacientams siūlomas visas paslaugų kompleksas:

– gydytojų specialistų konsultacijos;
– protezavimas ir reabilitacinis gydymas;
– gaminamos ir individualiai pritaikomos ortopedijos techninės priemonės;
– prekiaujama įvairiomis pagalbinėmis priemonėmis neįgaliems žmonėms bei kitais ortopedinės paskirties gaminiais.

Įmonės būstinė įsikūrusi Kaune, o filialai veikia ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Ukmergėje. Taip pat AB „Ortopedijos technika“ kabinetas veikia ir Palangos reabilitacijos ligoninėje.

 

Pripažinimas pasaulyje

Įmonės produkcija eksportuojama į Nyderlandus, Jungtinę Karalystę, Vokietiją, Skandinaviją, Jungtinius Arabų Emyratus ir kitas pasaulio šalis.
Didžiąją pardavimų dalį sudaro individuali ortopedinė avalynė ir įdėklai į avalynę. Eksportas kasmet auga apie 30 %.
imones ivaizdine nuotrauka