AB „Ortopedijos technika“ atsiriboja nuo nesąžiningų gamintojų veiklos!

Spalio 25 – ąją dieną spaudoje pasirodę pranešimai apie nesąžiningą gamybinių ortopedinių įmonių veiklą sukėlė nerimo daugeliui ortopedinių gaminių užsakovų.
Valstybinės ligonių kasos paskelbė, jog stabdo užsakymų priėmimą ir apmokėjimą iš 5 ortopedinių priemonių gamintojų, kurias šiuo metu tiria Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) dėl galimo didelės vertės svetimo turto įgijimo apgaule, apgaulingos apskaitos tvarkymo ir dokumentų klastojimo.
AB „Ortopedijos technika“ atstovai spaudai pažymi, jog įmonė vykdo tik teisėtą veiklą ir nėra susijusi su minėtais tyrimais. „Džiaugiamės, jog yra inicijuojami tokie tyrimai, kurie leidžia atskleisti nesąžiningus gamintojus ir tikimės, kad jie padės ortopedijos gaminių pardavimo veiklą padaryti skaidresne ir sąžiningesne“, – pranešime spaudai kalbėjo AB „Ortopedijos technika“ generalinis direktorius Žygimantas Tamulaitis.
AB „Ortopedijos technika“ yra seniausiai veikianti ir didžiausia įmonė Lietuvoje, kuri yra sudariusi sutartį su Valstybinėmis ligonių kasomis (VLK) ir gali gaminti kompensuojamąją ortopedinę įrangą.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą