Atsinaujinęs nugaros skausmas: profesionalus rankininkas apie vos nesibaigusią karjerą

„Ten, kur prasideda profesionalus sportas, baigiasi sveikata“, – sako „Ortopedijos technikos“ masažuotojas Tadas Bagdonas, kartu su kolega kineziterapeutu Ruslanu Maglionok, kurių dėka „Granito“ rankininkui Lukui Feoktistovui nugaros skausmas liko praeityje.

Ne vieno mediko kabineto duris dėl staiga surakinusio skausmo varstęs sportininkas pripažįsta, kad jau buvo kone praradęs viltį grįžti į rankinio aikštelę.

„Nugaros skausmas kankino jau ilgą laiką. Su skausmu juosmens dalyje, kojų skausmu buvau susigyvenęs lyg su senais draugais. Jie prasidėjo dėl didelio fizinio krūvio, raumenų jėgos disbalanso, netaisyklingos laikysenos ir netinkamai atliekamų pratimų. Prieš 7 metus patyriau nugaros traumą, kurios padariniai netikėtai užklupo vieną rytą“, – pasakoja žinomas sportininkas, prieš kelis mėnesius nubudęs su stipriai skaudama nugara, dėl kurios teko kuriam laikui stabdyti rankinio karjerą. L. Feoktistovas tvirtina, kad, kol surado būdą kovoti su netikėtai užklupusiu stipriu nugaros skausmu, praėjo labai daug laiko. Iš pradžių teko vartoti didelį vaistų kiekį, kuris tik trumpam numalšindavo skausmą.

Visą straipsnį skaitykite “Sveikatinėje”

Komentarų nėra

Parašykite komentarą