Dalyvavome parodoje

Įgyvendinant iš dalies ES lėšomis finansuojamą projektą “AB “Ortopedijos technika” gaminių pardavimų plėtra naujose Europos ir Azijos rinkose”, bendrovė pristatė save ir savo gaminius tarptautinėje ortopedijos pramonės parodoje – kongrese OTWorld 2014, kuris vyko gegužės 13-16 dienomis Leipcige (Vokietija).

Paroda išlaikė augimo tendencijas – šiais metais joje dalyvavo 548 dalyviai, parodos plotas sudarė 44000 m2, parodą aplankė 20400 lankytojų. Daugiau nei trečdalis jų buvo ne vokiečiai, o atvykę net iš 80 skirtingų šalių; beveik pusė dalyvių taip pat buvo ne iš Vokietijos.

Mūsų bendrovės gaminama produkcija sulaukė itin didelio dėmesio. Parodos metu užmegzti nauji kontaktai su 52 susidomėjusių įmonių atstovais. Interesantų geografija labai įvairi – nuo artimojo užsienio, pvz., Lenkijos, Latvijos, iki Graikijos, Egipto, Tuniso bei Kanados.

IMG 1176    IMG 1153

Didžiausią susidomėjimą sukėlė 3 D technologija megzti įtvarai bei siūtiniai gaminiai, taip pat – įdėklai į avalynę. Nemažai klausimų sulaukta apie individualiai gaminamus kurpalius bei avalynę.

Parodos metu labai naudingi buvo susitikimai ir su esamais partneriais, kurių metu aptarti aktualūs klausimai bei diskutuota apie planuojamus naujus projektus.

                                                                       europos sajunga

Komentarų nėra

Parašykite komentarą