Dalyvavome parodoje

24-ojoje tarptautinėje Sveikatos apsaugos ir medicinos technologijų parodoje ZDRAVOOKHRANENIYE 2014 (Maskva, Rusija), vykusioje 2014 m. gruodžio 8-12 dienomis AB „Ortopedijos technika“ buvo viena iš beveik 1000 Rusijai bei 42 užsienio šalims atstovavusių dalyvių. Tuo pačiu metu vyko ir praktinis forumas sveikatos priežiūros, ligų prevencijos, reabilitacijos ir kitais susijusiais klausimais.
Dalyvavimo parodoje tikslas buvo pristatyti bendrovės gaminius, Rusijoje parduodamus su OPTIO prekiniu ženklu. Sulaukta daug klausimų iš potencialių klientų apie gaminių funkcionalumą ir išskirtines savybes. Besidominčiųjų geografija buvo labai plati – nuo artimiausių kaimynių (Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos) iki Indijos bei Kubos. Parodos metu labai naudingi buvo susitikimai ir su esamais partneriais, kurių metu aptarti aktualūs klausimai, pristatyti nauji gaminiai bei surinkti atsiliepimai.
„Tiesioginis kontaktas su klientu Rusijoje yra ypač svarbus. Tai suteikia pranašumo prieš konkurentus. Šioje parodoje dalyvaujame jau trečią kartą ir smagu, kad mus atpažįsta, žino ir net ieško“, – mintimis po parodos dalijosi AB „Ortopedijos technika“ eksporto vadybininkė Rytų rinkoms Jurgita Patašonka.

Optio Rusija 2

Parodoje dalyvauta, įgyvendinant iš dalies ES finansuojamą projektą  “AB „Ortopedijos technika“ gaminių pardavimų plėtra naujose Europos ir Azijos rinkose”.

 06

Komentarų nėra

Parašykite komentarą