Naujos kartos kelio įtvaras Fixalto SoftFIX®Genu!

AB “Ortopedijos technika” specialistai įsitikinę, jog tik nuolat ieškodami ir bendradarbiaudami su sveikatos priežiūros specialistais bei pacientais, gali sukurti geriausius produktus. Būtent todėl, sukūrę megztą kelio įtvarą, jie nenustojo ieškoti ir šiai dienai gali Jums pristatyti naujos kartos Fixalto įtvarų prekės ženklą. Pirmasis įtvaras –  SoftFIX®Genu anatomiškai 3D mezgimo technologija išformuotas kelio įtvaras iš aukštos kokybės verpalų su lanksčiaisiais šoniniais fiksatoriais.

ikonos

Šis įtvaras optimaliai apspaudžia ir sutvirtina kelio sąnarį, tačiau tuo pačiu metu dėl savo elastingumo jis nevaržo raumens ir netrikdo kraujotakos. Silikoninis pelotas centruoja kelio girnelę. Įtvaro funkcionalumui padidinti naudojamos skirtingos struktūros, imituojančios fiziologinį teipavimą – standesnė struktūra palaiko raiščių darbą, elastingesnė – nevaržo raumens.

Specialiai išmegzta pakinklio zona yra laidesnė orui, todėl įtvaras dar komfortiškesnis dėvėjimui.

Dėl didelio gijų skaičiaus siūle ir laidumo orui yra itin patogus dėvėti. Įtvarui naudojami verpalai su sidabro jonais, o sidabras jau nuo senų laikų žinomas dėl savo antibakterinių savybių.

Skirtas dėvėti aktyviai judant, sportuojant, ilgų pasivaikščiojimų metu.

Įsigyti galite internetu arbe bet kurioje Jums artimiausioje “Sveikatinėje”

Fixalto įtvarai

 

Komentarų nėra

Parašykite komentarą