Sveikatinimo idėja prasideda nuo bosų

Boso dieną, spalio 16 d., bosai dalyvavo „CEOrun“ – netradicinio formato bėgimo varžybose Vilniuje. Tai pirmosios vadovų bėgimo varžybos Lietuvoje. Varžybose dalyvavo tiek įmonių vadovai, tiek ir jų darbuotojai, privalėję paisyti mandagumo taisyklės – vadovo aplenkti negalima. Bėgimo trasa driekėsi 6 km. Neries pakrante.

Šio renginio sumanytoja ir organizatorė Vlada Musvydaitė vylėsi tokiu originaliu būdu motyvuoti darbdavius skatinti įmonėse sveikatingumą ir propaguoti judėjimo naudą.Varžybose dalyvavo 25 įmonių, tokių kaip – IKEA Purchasing Services, Small Planet Airlines, Vilniaus baldai ir kt. – vadovai.

Pasak V.Musvydaitės, „kai kurie bosai renginyje atsidūrė tik savo darbuotojų dėka, kurie originaliai pasveikino savo vadovus Boso dienos proga ir įteikė kvietimą dalyvauti  „CEOrun“. Neatsitiktinai varžybų diena sutapo su Boso diena“. Visą trasą savo bosus ištikimai lydėjo ir palaikė jų pačių įmonių darbuotojai.„CEOrun“ bėgime dalyvavę įmonių vadovai apdovanoti išskirtiniais 3D medaliais ir V.Musvydaitės sveikatingumo paskaita. Jiems taip pat įteikta AB „Ortopedijos technika“ įsteigta dovana – kompiuterinis pėdų tyrimas.

Pirmasis vyrų kategorijoje atbėgo „Human Industry“ vadovas Mindaugas Armalas. Pirmoji moterų grupėje atbėgo „Inventi“ vadovė Asta Meškerevičiūtė. „Bėgime, kaip ir versle – svarbiausia pasiruošti ir bėgti taip, kaip niekada dar nebėgai“,- prizus atsiimdama pasakojo A.Meškerevičiūtė.Varžybų prizininkams atiteko 3 D taurės ir rėmėjų įsteigti prizai: kompresinės kojinės bei avalynės įdėklai.

„Savo darbe stengiamės populiarinti profilaktikos ir judėjimo svarbą sveikatai. Dėl to nusprendėme remti „CEOrun” varžybas. Jose dalyvaus įmonių vadovai, kurie nuolat užsiėmę, lekiantys, skubantys ir dažnai pamirštantys pasirūpinti savo sveikata. Mes jiems padėsime tai padaryti skirdami specialias dovanas“, – dar prieš renginį pasakojo AB  „Ortopedijos technika” generalinė direktorė Rūta Vilemienė.

                  

“CEO run” bėgimą žiūrėkite čia:

Komentarų nėra

Parašykite komentarą