Kauno „Žalgiris“ ir toliau draugaus su AB „Ortopedijos technika“

Apie šlovingas Kauno „Žalgirio“ pergales girdėjo visi. Tačiau ne visi žino, jog už kiekvienos pergalės slepiasi didžiulė ir sunkiai dirbanti komanda: treneriai, gydytojai, kineziterapeutai, reabilitologai ir kiti. Štai kodėl jau penktus metus iš eilės žalgiriečiai savo sveikatą patiki AB „Ortopedijos technika“ specialistams.

misic2

„Ortopedijos technika“ klinikoje „Žalgirio“ žaidėjai gali būti ramūs – čia pasirūpins ne tik jų traumų gydymu, bet ir reabilitacija bei traumų prevencija. Viena iš tokių prevencijų – individualūs avalynės įdėklai, kuriuos nešioja beveik visi „Žalgirio“ žaidėjai. Šie įdėklai paskirsto pėdoms tenkantį krūvį ir apsaugo sąnarius, sausgysles ir raumenis nuo papildomo krūvio. Be to, šie įdėklai palaiko pėdas taisyklingoje anatominėje padėtyje, taigi kojos taip greitai nenuvargsta intensyvių treniruočių metu.

Taip pat „Ortopedijos technika“ klinikos specialistai intensyviai rūpinasi krepšininkų sveikata: individualiai sudaro traumų prevencijos programas, atitinkančias tempą, kurį teks patirti Eurolygos metu.

„Žinau, kad prireikus komandai bus suteiktos aukščiausio lygio medicininės paslaugos. Esu ramus, žinodamas, kad „Žalgirio“ komanda gerose rankose“, – teigė Kauno „Žalgirio“ komandos gydytojas Vytautas Kailius.

Nepaisant visų atsargumo priemonių, operacijų išvengti pavyksta ne visada. Štai žalgiriečiui Pauliui Valinskui vasarą teko atlikti kelio menisko operaciją. Po jos krepšininkui buvo paskirtas reabilitacijos kursas, kuris sėkmingai padėjo jam neilgai trukus ir vėl grįžti į žaidimo aikštelę.

Po šios operacijos V. Kailius atskleidė, kodėl itin vertina bendradarbiavimą su „Ortopedijos technika“ klinika: „Čia dirba geri gydytojai: ortopedai traumatologai Rimtautas GudasGintautas PociusLiudas Bazaras, reabilitologas Vytenis Trumpickas. Be to, labai patogu, nes viskas vienoje vietoje: čia pat padaro kraujo tyrimus, rentgeną ar ultragarsą.“

Bendradarbiavimo naudą užtvirtino AB „Ortopedijos technika“ medicinos direktorė Rasa Petrikienė: „Džiaugiamės, kad „Žalgirio“ komanda patiki sveikatą mūsų klinikos specialistams. Juk geriausiems krepšininkams reikia geriausios medikų komandos!“

Komentarų nėra

Parašykite komentarą