Keturkojai draugai skatina fizinį aktyvumą ir dovanoja begalę teigiamų emocijų

VšĮ „Valakupių reabilitacijos centras“, AB „Ortopedijos technika“ Vilniaus filialas, Auksaspalvių retriverių veislynas „Aukso spindulys“ ir šunų dresūros mokykla „Šunų universitetas“ suvienijo savo pastangas smagiam renginiui suorganizuoti, kurio metu šaunūs keturkojai – jauni, dar dresuojami auksaspalviai retriveriai – demonstravo savo gebėjimus Valakupių reabilitacijos centro bendruomenei ir pacientams.
Buvo pasakojama ir demonstruojama, kokiu būdu tinkamai paruošti šunys gali padėti žmonėms su negalia – asistuoti buityje, motyvuoti judėti, bendrauti ir tokiu būdu gerinti žmogaus emocinę sveikatą.
Šunys yra vieni ištikimiausių žmogaus draugų, o tinkamai paruošti gali paduoti nukritusius daiktus, įjungti ir išjungti šviesą, drauge atlikti įvairius pratimus, ir net iškviesti pagalbą.
Puikiai tinka į draugiją žmonėms, vaikščiojantiems su kojų protezais, – iškart prisitaiko prie žmogaus vaikščiojimo tempo ir ramiai tipena greta, savo buvimu šalia nuoširdžiai motyvuoja kuo daugiau judėti ir kuo daugiau nueiti.
Keturkojai draugai skatina fizinį aktyvumą ir dovanoja begalę teigiamų emocijų.
Komentarų nėra

Parašykite komentarą