Kosovo rinktinės krepšininkui padėjo Lietuvos ortopedai

Penktadienio varžybos su Lenkijos komanda Kosovo vyrų krepšinio rinktinei buvo kaip reta nesėkmingos.
Traumas patyrė du žaidėjai. Vienas iš jų nedelsiant buvo išsiųstas namo darytis išsamesnių tyrimų, o štai kitas – Lis Shoshi, nepaisydamas nosies traumos tęsė kelionę į Lietuvą.
Šis krepšininkas taip pat žaidžia Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandoje.
Pasak Kosovo krepšinio federacijos atstovų, neplanuotai užsitęsė ir rinktinės kelionė į Klaipėdą. Skrydis Lenkijos oro uoste buvo nukeltas dėl nepalankių oro sąlygų, tad Vilniuje jie buvo tik apie 21 val. šeštadienio vakare, o Klaipėdą pasiekė jau apie 1 val. nakties.
Pirmadienį „Ortopedijos technika“ Klaipėdos filiale krepšininkui pagaminta skaidri kaukė, kuri apsaugos traumuotą vietą ir leis prisijungti prie komandos draugų varžybose su Lietuvos krepšinio rinktine jau pirmadienį vakare.
Kaukę pagaminęs ortopedas technikas Darius Žukaitis buvo lakoniškas: „Svarbu, kad tokiu būdu galime prisidėti prie gerų tarptautinių santykių“.
Krašto puolėjas 24 – erių Lis Shoshi – vienas vedančiųjų žaidėjų, vienas iš komandos lyderių, todėl Kosovo krepšinio federacija ypač dėkinga Lietuvos krepšinio federacijai už suorganizuotą skubią pagalbą.

 img_1716k

Komentarų nėra

Parašykite komentarą