Kviečiame prisidėti prie Gerumo akcijos

Padėka visiems prisidėjusiems

Adventas – tai vilties, tikėjimo, susikaupimo, stebuklų laukimo metas. Artėjančių šventų Kalėdų ypač nekantriai laukė ir kitais metais vėl lauks vaikai – didžiausias mūsų stebuklas, regintys širdimi, mėgstantys pasakas, tikintys ir augantys stebuklais. Įpusėjus Adventui ant palatų durų kabančios magiškosios raudonos nykštukų kojinaitės, kasryt mažomis dovanėlėmis budino ligoniukus. Tegalėjome stebėti, kokiu greičiu, jei tik atranda jėgų pasikelti iš lovelių, kiekvieną rytą jie skuodė prie raudonų kojinaičių ir kiek žiburiukų buvo jų akyse, kai virpančiais pirštukais traukdavo mažą ryto dovanėlę.
Nuoširdžiausias AČIŪ visiems, kurių dėka kasryt mūsų mažieji šypsojosi, bent trumpam pamiršę skausmą, negalią. AČIŪ, kad padedate kurti gražesnę ir šviesesnę aplinką, kad lengvinate, skaidrinate niūrias ir ilgas ligoninėje leidžiamas dienas, kad kuriate stebuklus kasdien.

          1       3

                                                 2

Labai labai AČIŪ visiems, kas prisidėjo ar dar ruošiasi prisidėti prie sergančių vaikučių šypsenų.

Kaip jau žinote visą mėnesį iki pat gruodžio 25 d. ant savo palatų durų kabančiose kojinėse Vilniaus Santariškių klinikoje ir Kauno klinikose besigydantys onkoligoniukai ras mažas dovanėles.
TAIP MES BŪSIME TIKRI, KAD KASDIEN JIE BENT KARTĄ, PAMIRŠĘ SKAUSMĄ IR LIGĄ, NUSIŠYPSO, LAUKDAMI KALĖDINIO STEBUKLO…

Šią gerumo dėžę jau kraustėme ir štai ką radome bei šįryt išgabenome pas ligoniukus:

Siuntimui 1       Siuntimui 2

Siuntimui 3     Siuntimui 4

Kas dar nespėjo vis dar gali prisidėti, padovanodamas mažiesiems dovanėlę, kurią ,,Mamų unija” įdės mažyliams į dovanų kojinaites. “Mamų unijos” Advento dovanų kojinių dėžė pastatyta įėjus pro pagrindinį AB „Ortopedijos technika“ įėjimą, šalia parduotuvės.

Kaledine Mamu unija

Mamu unija siuntimui

Komentarų nėra

Parašykite komentarą