Lietuvos krepšinio federacija ir toliau bendradarbiaus su „Ortopedijos technika“ klinika

Lietuvos krepšinio federacija ir toliau bendradarbiaus su „Ortopedijos technika“ klinika. Tai patvirtino abiejų organizacijų vadovai, pasirašydami bendradarbiavimo sutartį dar vieneriems metams.

Sutartimi „Ortopedijos technika“ klinika įsipareigoja teikti medicinos paslaugas ir ortopedinius gaminius visų amžiaus grupių Lietuvos rinktinių žaidėjams. Čia krepšininkai galės konsultuotis su ortopedais-traumatologais ir reabilitologais traumų prevencijos ir gydymo klausimais, atlikti skubius ultragarso ir rentgeno diagnostinius tyrimus, naudotis reabilitacijos paslaugomis, prireikus – bus taikomas ir chirurginis gydymas.

Pasak Lietuvos krepšinio federacijos prezidento Arvydo Sabonio, „Smagu turėti ilgametį patikimą partnerį. Natūralu, kad profesionaliems krepšininkams, nuolat patiriantiems didelius fizinius krūvius, padidėjusi traumų rizika, ir jiems dažniau negu bet kam prireikia medikų pagalbos.“

Už sportininkų priežiūrą atsakingas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojas Vytenis Trumpickas teigė: „Geriau, kad tų traumų būtų kuo mažiau, bet joms įvykus krepšininkai galės gauti profesionalią pagalbą iš vienų rankų. Sutartis pratęsta pačiu laiku, nes gegužės pabaigoje jau prasidės jaunimo rinktinių atstovų sveikatos patikrinimas, ruošiantis Europos čempionatams“.

„Ortopedijos technika“ klinikoje krepšininkams puikios galimybės naudotis pačia moderniausia diagnostine medicinine įranga, pažangiomis reabilitacijos metodikomis, neseniai įrengtu baseinu.
Praeitą sezoną rimtesnės medicininės pagalbos prireikė net 4 vyrų krepšinio rinktinės atstovams. Klinikoje gydėsi Martynas Sajus, Gediminas Orelikas, Paulius Jankūnas, Žygimantas Janavičius.

„Tai, kad užsienyje žaidžiantys krepšininkai grįžta gydytis į Lietuvą ir pasirenka mūsų kliniką – puikus čia dirbančių gydytojų įvertinimas. Federaciją remiame jau ne vienerius metus. Didžiuojamės šia partneryste,“ – reziumavo „Ortopedijos technika“ klinikos medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą