Nauja “Pablosky” avalynės kolekcija

Per visą gyvenima žmogus vidutiniškai du kartus apeina pėsčiomis žemės rutulį! Štai kiek mūsų kojos dirba tam, kad suspėtume kartu su vis greitėjančiu gyvenimo tempu. Tačiau dažnai pamirštame tinkamai pasirūpinti savo kojomis ir apie jas prisimename, tik pajutę nemalonius simptomus – kojų nuovargį, skausmą, tinimą. Todėl būtinai privalome nepamiršti pasirūpinti profilaktinėmis priemonėmis!

Tikriausiai sutiks visi, nors kartą avėję nepatogią avalynę, jog svarbiausia iš šių profilaktinių priemonių – patogi avalynė. Spaudžianti, trinanti nepatogi avalynė kenkia ne tik kojoms, bet ir visai mūsų savijautai – tampame irzlūs, pikti ir neproduktyvūs. Vis dėlto, neretai dauguma žmonių vis dar mano, jog svarbiau daili, nei patogi avalynė, o gražūs ir patogūs batai egzistuoja tik mokslinės fantastikos kūriniuose. Skubame paprieštarauti – tikrai ne! Kad tuščiai nesisvaidytume žodžiais, pristatome naująją “Pablosky” avalynės kolekciją. Šio sezono madingiausios spalvos ir modeliai, o jausmas apsiavus – tarsi žingsniai ant debesies! Nes Jūsų kojos to nusipelnė!

                                                                   pablosky-mokasinai pablosky-avalyne-nauja

Pasirūpinę tinkama avalyne, nepamirškite kojų palepinti ortopediniais įdėklais. „Sveikatinėje“ rasite gausų pasirinkimą įvairiausių ortopedinių įdėklų batams, skirtų sportuojantiems, nuolat skubantiems, arba žingsniuojančioms žaviai su aukštakulniais. Pagal savo poreikį reikalingų vidpadžių čia ras kiekvienas!

Ortopediniai vidpadžiai koreguoja žmogaus laikyseną ir suteikia kojai reikalingą atramą. Kadangi prilaiko pėdos skliautus ir tolygiai paskirsto pėdai tenkantį krūvį, kojose juntamas komforto jausmas, pėdos saugomos nuo nuovargio. Taip pat tai puiki plokščiapėdystės prevencijos priemonė!

                                                                            energy-low-vidpadziai-www-ortopedija-lt siesta-black-vidpadis-www-ortopedija-lt

Atsidėkokime savo kojoms už jų sunkų darbą, juk lengvomis kojomis lengviau žingsniuoti per gyvenimą!

Šios avalynės ieškokite AB „Ortopedijos technika“ prekybos salonuose ir „Sveikatinėse“.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą