Naujas AB “Ortopedijos technika” paslaugų tinklapis!

Pavasarį pasitinkame atsinaujinę ir pagražėję! Pristatome Jums naują AB „Ortopedijos technikos“ paslaugų tinklapį, kuriame galite sužinoti apie visas „Ortopedijos technikoje“ teikiamas paslaugas ir gydymo būdus.

Čia galite ne tik perskaityti sausą procedūros pavadinimą, bet taip pat rasite ir išsamius paaiškinimus, kuo atliekama procedūra naudinga Jūsų sveikatai bei kokiais būdais ir priemonėmis procedūra bus atliekama. Rasite gausią nuotraukų galeriją.

Naujajame ortopedijos paslaugų tinklapyje taip pat rasite visus AB „Ortopedijos technika“ įmonėje dirbančius gydytojus ir kitus sveikatos priežiūros specialistus. Jūsų patogumui pateikiame gydytojų darbo grafikus, bei registracijos nuorodas.

Taip pat atskirose gydytojų kortelėse galite susipažinti su specialistų profesiniu gyvenimo aprašymu: įgytu išsilavinimu, darbo patirtimi ir kita su jų kvalifikacijos kėlimu susijusia informacija, tam, kad be jokių dvejonių galėtumėte patikėti savo sveikatą į AB „Ortopedijos technika“ specialistų rankas.

Dirbame Jūsų sveikatai,  Jūsų patogumui, Jūsų judėjimo lengvumui!

medicinos-paslaugos

Komentarų nėra

Parašykite komentarą