Naujiena – „Attipas“ vaikiška avalynė

Nuo šiol pas mus galėsite rasti vaikiškos Attipas avalynės. Attipas avalynė natūraliai formuoja taisyklingą kūdikio eiseną. Su Attipas batukais kojytės jaučiasi tarsi basos. Šie batukai išskirtinai minkšti ir lankstūs, nes kietas padas netinka kūdikiams iki 3 metų. Batuko vidus atkuria mažosios pėdutės formą, netrukdo natūraliai kojyčių raidai.

,,Attipas” batukai:batukai

– Lengvi

Sveria vos 150 gramų. Minkšti batukai Attipas buvo sukurti specialiai kūdikiams, kurie pradeda vaikščioti. Lengvi kaip kojinės, žymiai stabilesni negu tapukai dar nevaikščiojantiems kūdikiams. Kaip žinia, gydytojai rekomenduoja, jog kūdikiai kuo daugiau būtų basomis kojytėmis, bandant stotis ir žingsniuoti. Attipas batukai maksimaliai prilygsta “basų kojyčių” pojūčiui.

– Minkšti ir patogūs

Labai svarbu, kad žingsniuojant kūdikio pėdutė išlaikytų taisyklingą padėtį. Minkšto ir lygaus pado dėka Attipas batukai ištaiso pradedančiojo žingsniuoti kojyčių padėtį, palaiko kojytę, tolygiai paskirstant pėdos spaudimą. Neslystančio pado dėka mažylis drąsiai žingsniuos ant bet kokio paviršiaus (plytelių, laminato, žolės, grunto ir kt.). Aukštesnis batuko užkulnis neleis kulniukui krypti, jis visuomet bus taisyklingoje padėtyje, o ir pats batukas nenuslys nuo kojytės net pačiam aktyviausiam mažyliui.

roziniai-batukai– Kvėpuojantys

Pagaminti iš natūralių medžiagų. Batukai yra lankstūs bei užtikrina termoreguliaciją ir drėgmės pašalinimą. Batukų pade yra specialios skylutės, skirtos papildomai kojytės ventiliacijai. Tokiu būdu kojytė mažiau prakaituoja, nesivysto bakterijos.

– Anatomiški

Vaikiškos pėdutės forma ir proporcijos labai skiriasi nuo suaugusiųjų. Kūdikio kulniukas yra siauresnis, o priekis kur piršteliai platesnis. Būtent dėl to kūdikio avalynės priekis privalo būti platesnis. Nors tai atrodo gan neįprasta, bet tai yra pagrįsta anatomiškai. Minkštas elastingas padas atkartoja kūdikio pėdutės judesius, mažylis ne taip greitai pavargsta. Priešingai, siauras bato priekis suspaudžia minkštuosius audinius, pirštelius, trikdo kraujotaką. Storas ir kietas bato padas taip pat netinka mažiesiems, labai greitai išvargina kūdikį, trukdo kojos taisyklingam vystymuisi. Attipas batukai su plačiu priekiu ir stabilia užkulne leidžia kojytei jaustis maksimaliai komfortiškai, netrikdant kūdikio natūralios raidos.

vaikiski-batukai– 100 % saugūs

Pagaminti iš neutralių ir ekologiškų medžiagų : medvilninių audinių ir užpatentuoto termoplastinio silikono (analogiško naudojamam naujagimių čiulptukų gamybai), kuris yra ne tik labai minkštas, bet ir patvarus bei saugus. Attipas batukai yra draugiški gamtai ir kūdikio sveikatai. Nei batukų sudėtyje, nei gamybos procese nebuvo naudojamos jokios toksinės medžiagos, klijai, formaldehidai. Batukai atitinka griežčiausius saugumo reikalavimus dėl kenksmingų substancijų ir turi saugumo sertifikatus, taip pat ir europinius (pvz. vokiečių TUV saugumo sertifikatą).

batukai-vaik– Skatina kūdikio vystymąsi

Mokslininkai įrodė, jog taisyklinga pradedančiojo žingsniuoti kūdikio avalynė, užtikrinanti laisvą kūdikio kojų pirštelių judėjimą, skatina protinę kūdikio veiklą (kognityvinę raidą).

– Lengva priežiūra

Attipas avalynę galima skalbti. Koks aktyvus bebūtų Jūsų mažylis, jūs būsit tikri, kad batukai tarnaus ilgai ir patikimai. Apsiauti ir nusiauti Attipas yra labai lengva, tarsi kojines. Tam, kad batukai kuo ilgiau išsaugotų pirminę išvaizdą, rekomenduojame skalbti rankiniu būdu. Esant būtinybei, batukus galima skalbti ir automatinėje skalbyklėje, nustačius rankinio skalbimo poziciją, prieš tai įdedant batukus į skalbimo maišelį ar tinklelį.

Kaina: nuo 21 Eur. iki 24 Eur.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą