Naujos kompresinių kojinių spalvos!

Kas pasakė, kad grožis reikalauja aukų? Netiesa! Jei iki šiol Jus kankino itin sunkus klausimas – ar būti stilingoms ir rinktis paprastas kojines, ar rūpintis kojų grožiu ir komfortu pasirenkant kompresines kojines, turime Jums puikių žinių! Suderinome tai, kas nesuderinama – grožį, stilių, madą ir sveikatą! Nuo šiol Jums nebereikės rinktis.

Visiems, kurie iki šiol dar neišbandė kompresinių kojinių pristatome –  tai ne šiaip sau kojinės, tai slaptas ginklas, kurį pasitelkę užkertame kelią venų varikozei, saugome savo kojas nuo nuovargio ir patinimo po sunkios darbo dienos ar ilgos kelionės.

Artėjant pavasariui ir gamtai besiruošiant pražysti naujomis spalvomis skubame atsinaujinti ir mes! Pristatome net 4 naujas kompresinių kojinių “Memory” spalvas.

Pirmosios dvi spalvos – pavasario šaukliai, gaivios, šviežios ir lengvos.

Tai itin svajingu – pienės pūko – pavadinimu pasidabinusi švelni ir gaivi spalva, žadinanti romatiškus prisiminimus ir tyriausias svajones.

Antroji pavasario spalva – ryški ir džiaugsminga kinrožė. Ši spalva kelia nuotaiką, skatina nuotykių troškimą ir turi švelnų egzotikos dvelksmą.

ofos-pavasario-spavos

Kitos dvi spalvos – solidaus ir elegantiško rudens atstovės.

Tai raudonų tamsių tonų jurginas. Paslaptingumu ir mistiškumu alsuojanti spalva puikiai dera prie tamsių drabužių, suteikdama jiems trūkstamą akcentą.

Paskutinioji spalva – viliokiškoji gebenė. Tai universali spalva, gebanti Jus džiuginti paprastą dieną, bei puikiai prisitaikanti ir pagyvinanti oficialią aprangą.

ofos-rudens-spavos

Kai taip trūksta saulės – pačios spinduliuokite šilumą! Žaiskite su spalvomis, derinkite, eksperimentuokite, kurkite savo stilių ir būkite nepakartojamos kartu su „Memory“ ir „Gilofa”!

Jei ir Jūs norite pasitikti pavasarį gražūs ir sveiki, paskubėkite įsigyti visas profilaktines kompresines kojines su 20% nuolaida iki kovo 31d visose „Sveikatinėse” ir AB „Ortopedijos technika” prekybos salonuose.

Šias kojines galite įsigyti AB “Ortopedijos technika” salonuose ir “Sveikatinėse”

                                                                        rudenspavasario

Komentarų nėra

Parašykite komentarą