Naujų metų proga – baseinas!

a6e5dc6c268be89713d5701c9a3c50ec

2018 – uosius metus “Ortopedijos technika” klinika pasitiko išradingai – Naujų metų proga atidarytas  baseinas.

Nuo šiol greta įprastinių kineziterapijos procedūrų salėje bus atliekamos mankštos bei gydomosios procedūros vandenyje.

„Ortopedijos technika“ baseinas ypatingas tuo, kad jame naudojama inovatyvi vandens filtravimo ir cheminio paruošimo sistema. Pažangių technologijų dėka vandeniui dezinfekuoti nebereikia papildomai naudoti chloro. Saugią baseino eksploataciją garantuoja nedidelis laisvo chloro kiekis,  elektrolizės reakcijos metu išsiskiriantis iš vandenyje ištirpusių druskų. Naudojant integruotą sistemą, laisvo chloro kiekis vandenyje gali būti sumažintas iki geriamo vandens normų! Ši žinia ypač aktuali jautriems, alergiškiems žmonėms, o maudynės mūsų naujame baseine bus visiškai saugios net ir kūdikiams.
Mankšta vandenyje padeda greičiau atkurti sutrikusias organizmo funkcijas, susigrąžinti prarastą darbingumą , pakelia nuotaiką ir grūdina. Šiltame vandenyje smarkiai sumažėja skausmas, didėja stuburo slankstelių paslankumas ir sąnarių amplitudė, grįžta judesių lengvumas.

Mankšta vandenyje ypač rekomenduojama:

  • kenčiantiems stuburo ir sąnarių skausmus,
  • po traumų ir operacijų,
  • žmonėms, dirbantiems sunkų protinį ar fizinį darbą,
  • profesionaliems sportininkams (tiek profilaktikos, tiek gydymo tikslais),
  • vaikams su netaisyklinga laikysena, plokščiapėdyste.
  • turintiems viršsvorį ir kt.

Dėl raumenų atsipalaidavimo ir dalinio nesvarumo pacientai vertikaliose voniose pratimus atlieka lengviau ir be skausmo, todėl tempimas vandenyje žymiai pranašesnis už tempimą sausumoje.

Kineziterapeutas, vedantis mankštą, pagal indikacijas ir poreikį parenka priemones: vandens dviratį, povandeninį bėgimo takelį, tempimo plokštumą, trapeciją ir kt.

 „Reabilitacijos paslaugas jau virš 40 metų teikiančiai klinikai – tai dar vienas – sėkmingai įveiktas plėtros etapas. Šio baseino įrengimas leido mums dar labiau sustiprinti konkurencinį pranašumą kitų Kauno klinikų tarpe“, – pabrėžė įmonės medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

Pasak Hipokrato, „Vandenyje – sveikata!”

 ot-baseinas-dar-104a ot-baseine-visos-364-1 ot-baseine-visos-179

Komentarų nėra

Parašykite komentarą