„Ortopedijos technika” klinika išaugo savo prekės ženklą – pokyčius skatina nauji užmojai

Daugiau nei 43 metus Kaune veikianti „Ortopedijos technika“ klinika atsinaujina – rugsėjį medicinos paslaugas teikianti įstaiga pacientus pasitiks su nauju pavadinimu. Valdybos pirmininkės ir medicinos direktorės Rasos Petrikienės teigimu, šiam žingsniui įmonė ruošėsi kelerius metus, o pokyčius paskatino itin intensyvi medicinos paslaugų plėtra.

Nuo 1945 m. savo veiklos metus skaičiuojanti „Ortopedijos technika“ iš pradžių užsiėmė tik ortopedinių priemonių gamyba, o nuo 1975 m. pradėjo teikti ir medicinos paslaugas. Kurį laiką sudariusi tik nedidelę dalį, klinikoje teikiamų medicinos paslaugų įvairovė pastaraisiais metais ženkliai išaugo ir padiktavo prekės ženklo pokyčius.

„Ilgą laiką mūsų klinika neturėjo atskiro pavadinimo, bet prieš kelerius metus ėmėme jausti, kad išaugome savo senus marškinėlius – vis aiškiau suvokdami, kad esamas prekės ženklas neatspindi mūsų siūlomų paslaugų spektro.

Klinikoje šiuo metu konsultuoja gydytojai specialistai, atliekama diagnostika ir tyrimai, teikiamos chirurgijos paslaugos, ambulatorinė bei stacionarinė reabilitacija, o dabartinis pavadinimas labiau asocijuojasi su pačia pirmąja įmonės darbo sritimi – ortopedijos priemonių gamyba, – kuri šiuo metu sudaro 55 proc. mūsų veiklos pajamų“, – sako R.Petrikienė ir pažymi, kad, gimstant naujam klinikos pavadinimui, bendras visos įmonės pavadinimas išlieka tas pats – AB „Ortopedijos technika“.

Paprastai prekės ženklus keičia įmonės, įgyvendinusios savo senuosius tikslus ir žvelgiančios į ateitį su naujais užmojais. Augantys pacientų poreikiai ir pasitikėjimas paskatino kliniką tobulinti klientų aptarnavimą, diegiant naujus standartus, didinti investicijas į medicininę įrangą ir plėsti teikiamų medicinos paslaugų asortimentą. Modernizuojant kliniką, įkurtas vaikų ortopedijos centras, įrengtas baseinas. Per paskutinius metus klinikoje pradėtos teikti plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojo, logopedo, dermatologo, vaikų ligų gydytojo konsultacijos, estetinės medicinos procedūros ir injekcijos, sąnarių endoprotezavimo operacijos, sėkmingai atliekamos unikalios chirurginės operacijos.

„Per daugiau nei keturis veiklos dešimtmečius „Ortopedijos technika“ stipriai pasikeitė, augimas juntamas kasmet. Šių metų pirmąjį pusmetį, lyginant su tuo pačiu periodu 2017 m., augo visos įmonės veiklos: gamyba, pardavimai, eksportas, bet didžiausias pokytis juntamas medicinos paslaugų srityje. Subūrėme daugiau kaip 200 geriausių savo srities medikų komandą, gerokai praplėtėme teikiamų paslaugų sąrašą ir ypač išvystėme chirurgijos veiklą“, – apie pasiektą rezultatą kalba medicinos direktorė Rasa Petrikienė.

Artimiausiu metu planuojama dar labiau didinti medicinos paslaugų įvairovę, į komandą kviečiant naujų specializacijų gydytojus. Taip pat ketinama pradėti teikti kardiologijos ir ginekologijos paslaugas, papildomai įrengti modernų chirurgijos centrą su naujomis operacinėmis, toliau plėtoti  medicinos turizmą.

Pasak generalinio direktoriaus Žygimanto Tamulaičio, šalia medicinos plėtros AB „Ortopedijos technika“ ir toliau išlieka didžiausia ortopedijos techninių priemonių gamintoja Baltijos šalyse, individualiai gaminanti įtvarus, protezus, ortopedinę avalynę ir įdėklus. Įmonė sudariusi sutartis su ligonių kasomis, todėl didelė dalis medicinos paslaugų ir ortopedijos techninių priemonių pacientams iš dalies arba visiškai kompensuojama. Ortopedijos prekėmis sėkmingai prekiaujama didžiuosiuose Lietuvos miestuose įsikūrusiose specializuotose parduotuvėse ,,Sveikatinė“.

Įmonės potencialą ir augimą rodo ir eksporto plėtra. Produkcija eksportuojama į 16 užsienio šalių, kurių pagrindinės – Vakarų Europos valstybės. Neseniai pradėtas eksportas ir į Australiją.

62 proc. eksportuojamų gaminių sudaro individuali ortopedinė avalynė, 28 proc. – įvairūs avalynės įdėklai, 3 D technologija megzti bei elastiniai įtvarai, sparčiai auga ir anglies pluošto ortezų gaminių grupės eksportas.

Įmonės siekis – ir toliau išlikti įvairiapusiška bei aukščiausios kokybės paslaugas teikiančia lydere ortopedijos priemonių gamybos, prekybos ir medicinos paslaugų srityse.

Komentarų nėra

Parašykite komentarą