Pasveikinkime metų laikus su naujomis „Ofa” spalvomis

Gal pavasaris nedrįsta užeiti, nes aplink mato per mažai spalvų, bijo būti vienas toks spalvingas? Pakvieskime pavasarį pas save su naujomis „Memory” medicininių kompresinių kojinių spalvomis!

O kad spalvų nepritrūkų visus metus, „Memory” pasirūpino, jog kiekvienas metų laikas turėtų savo  spalvą ambasadorę!

2018_pfingstrose_flieder-jpg__283x300_q85_crop_subsampling-2_upscale

Lelijų

Šie švelnūs ir romantiški pavasario šaukliai paverčia bet kurios jaunos moters svajones realybe. Švelni spalva puikiai dera su baltais ar pasteliniais atspalviais, taip bet kuriai aprangai suteikdama gaivų ir moterišką prisilietimą.  Taip pat 2018 metais vėl į madą sugrįžta spalvų blokavimas: drąsiai eksperimentuokite su kontrastais. Pavyzdžiui, lelijos spalvos pėdkelnes derinkite su ryškiai raudonais drabužiais ar aksesuarais, pažadame, toks derinys tikrai patrauks ne vieno akį!

Bijūnų

Bijūnai savo ryškiomis spalvomis ir sprogstančiu žiedu jau seniai išsikovojo sau vasaros gėlių karaliaus vardą. Stiprus ir ryškus raudonas atspalvis puikiai dera kartu su švelniomis, plazdančiomis medžiagomis, tokiomis kaip šilkas ar satinas, bet tuo pačiu pabrėžia ir tvirtesnių audinių griežtą grožį. Šios ryškios pėdkelnės, derinamos su tokiomis smulkiomis detalėmis kaip klostės ar raukiniai, padės moteriai sukurti savitą stilių.

2018_enzian_eisblume-jpg__300x374_q85_crop_subsampling-2_upscale

Gencijonas (tamsiai mėlyna)

Pasitik rudenį su ryškiomis, iš gamtos kilusiomis spalvomis. Gencijonas geriausiai atsiskleidžia kombinuojamas su kitais mėlynais atspalviais. Šios elegantiškos spalvos puikiai dera su ryškiais aksesuarais, tokiais kaip ryškiai raudoni aukštakulniai. Toks derinys garantuos Jums vakaro žvaigždės statusą!

Taip pat šis elegantiškas mėlynos atspalvis puikiai pabrėžia gėlėtus ar kitus margus raštus.

Ledo gėlė

Šiek tiek kitokia mūsų garbinama gėlė, kurią esamę įpratę matyti tik karaliaujant šalčiui: ledo išraižyta gėlė. Šalta, elegantiška pilka spalva suteikia bet kuriam deriniui paslaptingumo prieskonį. Bet kas, kas dievina klasikinį stilių, gali atkreipti į save dėmesį: derinkite šias pėdkelnes su kūno spalvos arba mėlynais drabužiais, arba keliaukite klasikiniu keliu – sidabriniai aksesuarai ir maža juoda suknelė padės Jums sukurti nepriekaištingai klasikinį, tačiau tuo pat metu ir išskirtinį derinį.

naujiena

Norėdami įsigyti kreipkitės į artimiausią Jums „Sveikatinę”

Komentarų nėra

Parašykite komentarą