Sekame pasaulines tendencijas

AB „Ortopedijos technika“ dalyvavo tarptautinėje ortopedijos pramonės parodoje – pasauliniame kongrese „OT World 2016“, kur pristatė savo produkciją, susitiko su partneriais, užmezgė naujų kontaktų, susipažino su pasaulinėmis ortopedijos techninių priemonių gamybos tendencijomis.

Tarptautinė ortopedijos technikos ir reabilitacijos paroda, vykusi š.m. gegužės 3-6 dienomis Leipcige (Vokietija), sulaukė rekordinio lankytojų skaičiaus – 21.300 lankytojų iš 86 šalių atvyko į parodą tam, kad susipažintų su srities naujovėmis, kurios iš esmės ir nubrėžia protezavimo, ortezavimo, ortopedinės avalynės, techninių reabilitacijos priemonių gamybos ir vystymo gaires, bei padiskutuotų apie pagalbinių priemonių kokybės tobulinimą. Šiemet parodoje savo gaminius ir paslaugas pristatė 542 įmonės, paskaitas skaitė 330 lektorių iš viso pasaulio.

Paroda kiekvieną kartą sulaukia vis daugiau lankytojų iš įvairių šalių – šiais metais net 37 % į Vokietiją atvyko iš užsienio, kas antras jų – iš vedančių ortopedijos pramonės įmonių. Nebestebina nei lankytojai, nei dalyviai ir iš labai tolimų šalių, pvz., Japonijos, Pietų Afrikos ir pan.

Pagrindiniai parodos tikslai – informavimas apie naujoves ir šakos vystymosi tendencijas, žinių skleidimas, rinkos tyrimai bei patirties pasidalijimas. Dideli lankytojų lūkesčiai kaip ir visada buvo išpildyti su kaupu.

„Pasaulyje maždaug 15 %, t.y., apie milijardas gyventojų, negauna jiems reikiamų pagalbinių priemonių arba jų poreikis patenkinamas tik iš dalies. Tai milžiniškas iššūkis“, – pastebi Klaus-Jürgen Lotz, Federacinės ortopedijos technikos srities atstovų sąjungos prezidentas. „Siekiant, jog ši pagalba taptų labiau pasiekiama ir gerėtų pacientų aptarnavimo kokybė, turėtų susivienyti viso pasaulio specialistai, kurie, dalindamiesi savo turima patirtimi, rastų tinkamiausius sprendimus. Ortopedijos pramonės vystymasis galimas tik tarptautiniu mastu, ieškant partnerinių sprendimų. OT World renginys kaip tik tam ir tarnauja“.

Kita OT World paroda kongresas Leipcige vyks 2018 m. gegužės 8-11 d.

Pasak AB „Ortopedijos technika“ generalinės direktorės Rūtos Vilemienės, „šiemet buvo galima pastebėti ypač didelį technologinį šuolį, lyginant su situacija prieš dvejus metus. Itin išsiplėtė 3D spausdintuvais spausdinamų gaminių pasiūla ir galimybės, tokie gaminiai vis labiau artėja prie galutinio vartotojo. Šių metų parodos akcentas buvo orientuotas į 3D įdėklus ir bigių ėmiklius. Tendencijos rodo, jog ateityje vis daugiau gaminių bus gaminami 3D spausdinimo būdu. Mūsų įmonės gamybos konstruktoriai, protezavimo specialistai bei avalynės technikai turėjo unikalią galimybę padiskutuoti su kolegomis iš viso pasaulio, sužinoti ortopedijos šakos naujoves bei vystymosi tendencijas. Smagu, kad esame lygiaverčiai ortopedijos srities lyderių partneriai, sugebantys pasiūlyti pasaulinio lygio gaminių kokybę “.

„Mes esame tiesiog maloniai nustebinti tokio didelio susidomėjimo produkcija, kurią šiemet pristatėme mūsų stende – ypač naujomis ortopedinės avalynės bei megztų įtvarų kolekcijomis. Užmegzti kontaktai jau virsta naujais projektais“, – džiaugėsi Eksporto vadovė Dovilė Kubilienė.

 

Komentarų nėra

Parašykite komentarą